Aicina apmeklēt adīšanas nodarbības Valkā

 Biedrības “Atbalsts Valkas ģimenēm” rotaļu centrā “Mana kabatiņa” šomēnes katru nedēļu notiek adīšanas nodarbības. Centra vadītāja Rūta Vonda informē, ka šodien un pārējās mēneša piektdienās no pulksten 15 līdz 17 atnācēji varēs apgūt vai papildināt adīšanas prasmes.

 Savukārt pirmdienās no pulksten 15 sāksies čaklo roku pulciņš, bet no pulksten 16 līdz 18 – adīšanas nodarbība. Otrdienās no pulksten 15 – zīmēšanas nodarbība, bet adīšanas nodarbība - no pulksten 16 līdz 18. Trešdienās pulksten 16 bērni aicināti piedalīties literārajā pēcpusdienā, bet pēc tam adīšanas nodarbībā no pulksten 17 līdz 18. Ceturtdienās pulksten 16 mazos apmeklētājus priecēs multfilmu vakars. 

“Ziemeļlatvija” atgādina, ka aizvadītā gada nogalē rotaļu centrs atzīmēja piecu gadu jubileju. Te iespējams ne tikai saturīgi un interesanti pēc mācībām skolā pavadīt brīvo laiku, bet arī uz kādu laiku atstāt savu mazuli pieskatīšanai, kamēr vecākiem jānokārto savas lietas. Turklāt centra darbinieki priecāsies par ikvienu noziedoto naudas summu, kas palīdzēs segt telpu uzturēšanas izdevumus.  

Hobiji