„Radošās darbnīcas” sniedz pozitīvas emocijas 2

Mēs varam viens otram veltīt laiku, jo kopēji padarīts darbs rada siltuma sajūtu sirdī. Mēs varam viens otru tuvāk iepazīt, jo rezultātā vienmēr mēs saņemam pozitīvas emocijas un prieku par paveikto darbu.

Tuvojas gada gaišākie svētki, un tuvojas arī laiks, kad domājam par dāvanām, ar kurām iepriecināt savus mīļos. Tādēļ biedrība „Smiltenes Mākslinieku apvienība” ceturtdien, 11.decembrī organizēja pasākumu „Radošās darbnīcas” visiem, kuri vēlējās pašu rokām pagatavot ko interesantu un oriģinālu, apmainīties ar idejām un iepazīties ar citiem radošiem cilvēkiem.

Pasākumu vadīja „galvenais rūķis” - floriste Smaida Maskina, kura pastāstīja un parādīja, kā no dažādiem dabas un floristikas materiāliem var pagatavot skaistus svečturus. Lai darbi labāk sekmētos, visiem apmeklētājiem tika dāvināti rūķīši.

Materiālu un variantu daudzveidība bija tiešām liela. Izrādās, par svečturiem var kalpot gan piepes, gan čiekuri, gan koka un mizu gabaliņi. Čaklie rūķi līmēja, grieza, locīja, līdz galarezultātā tapa neatkārtojami darbiņi, kurus katrs tagad var aplūkot Ziemassvētku svečturu  izstādē Smiltenes novada bibliotēkā.

Vakara otro daļu „Smiltenes Mākslinieku apvienības” biedri veltīja jautrām atrakcijām un spēlēm, šādi iepazīstot viens otru no cita skatu punkta. Neizpalika arī patīkami pārsteigumi.

Kā pēdējais uzdevums šajā gadā, bija SMA „Vēlmju koka” piepildīšana. Katrs biedrs ielīmēja lapiņu ar savu novēlējumu visai apvienībai koka lapotnē. 

Biedrība „Smiltenes Mākslinieku apvienība”  visiem vēl neizsīkstošu optimismu, gaišas domas, daudz  radošas ieceres un izdošanos Jaunajā gadā!

Komentāri 2

Gaismis

tikai viens bet- svečturis, tā ir darīšana ar atklātu liesmu!

pirms 6 gadiem, 2014.12.14 17:42

nu ja

tagad jau tikai lampiņas modē un mākslīgie svečturi

pirms 6 gadiem, 2014.12.16 09:28

Hobiji