Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemassvētku tirdziņš “Dabas bode” Kārķos

Sestdien, 9. decembrī no saullēkta līdz saulei zenītā Kārķos notiks Ziemassvētku tirdziņš “Dabas bode”.

  Šogad “Dabas bode” Kārķos notiks piekto reizi. Kā vienmēr būs tradicionālas lietas, bet netrūks arī pārsteigumu. Šoreiz tirgus notiks tautas namā, aktīva tirgošanās sāksies līdz ar saules lēktu (pulksten 8.49) līdz saulei zenītā (pulksten 13.00) Pulksten 10.00 Ineses Pētersones vadībā sāks darboties egļu rotu izgatavošanas darbnīciņa no dabas materiāliem.

  Pasākuma laikā pulksten 11.00 notiks Kārķu simtgades kalendāra un ekspozīcijas atvēršana, kas veltīta Kārķu pagasta vislielākajām vērtībām – ģimenēm un dzimtām, kas šeit dzīvo četrās, piecās un vēl daudz vairāk paaudzēs. Kalendārs tapis Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

  Pulksten 12.00 notiks laimīga pircēja izloze, kuri saņems pārsteiguma balvas.

  Aicinām piedalīties Kārķu pagasta, Valkas novada, kā arī kaimiņu novadu zemniekus, mājražotājus, amatniekus un visus, kuriem ir ko piedāvāt Ziemassvētku galdam un Ziemassvētku priekam. Šis ir laiks, kad ir tik daudz sirsniņu, kas, iespējam, gaida tieši tavu apciemojumu.

  Brauciet, nāciet, slēpojiet, nūjojiet – būsiet mīļi gaidīti izbaudīt skaistu dienu Kārķos.

  Pārdevējus lūdzam pieteikties līdz 7. decembrim, jo interese ir liela, lai varam sarūpēt nepieciešamo galdu daudzumu.

Sandra Pilskalne (26391447 mob.t.)


Hobiji