Apstiprina makšķerēšanas nolikumu 3

Smiltenes novada domes sēdē aizvadītajā nedēļā  ir apstiprināti pašvaldības saistošie noteikumi “Licencētās makšķerēšanas nolikums Brutuļu dzirnavezerā”. Brutuļu dzirnavezers atrodas Smiltenes pagastā un ir privātīpašums.

 Minētie pašvaldības saistošie noteikumi stāsies spēkā  pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas atzinuma saņemšanas un noteikumu publicēšanas pašvaldības informatīvajā  izdevumā, informē Smiltenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Mūze.

Ar iesniegumu par jauniem saistošajiem noteikumiem Smiltenes novada domē vērsās Smiltenes firma “Mežvalde AD”, kas nomā  Brutuļu dzirnavezeru licencētās makšķerēšanas organizēšanai. Iepriekšējie noteikumi bija spēkā līdz 2012. gada 31. decembrim.

Sazinoties ar SIA “Mežvalde AD”, noskaidrojām, ka jaunajos noteikumos makšķerniekiem aktuālu izmaiņu   nav. Tiklīdz noteikumi “Licencētās makšķernēšanas nolikums Brutuļu dzirnavezerā” stāsies spēkā, makšķernieki licenci varēs iegādāties SIA “Mežvalde AD” birojā Smiltenē, Daugavas ielā 1a.

Komentāri 3

makšķernieks

Būtu normālas zives salaiduši un tad par licencēm domājuši a to tur mazās jālaiž atpakaļ un lielās jāliek sērkociņu kastītē:D

pirms 8 gadiem, 2013.02.10 12:18

ezers

kā tad tur īsti ir,Mežvaldei tas ezers ir īpašumā vai tikai nomā no pašvaldības

pirms 8 gadiem, 2013.02.10 21:04

Redakcija

Brutuļu dzirnavezeru SIA "Mežvalde AD" nomā no privātpersonas, kurai šis ezers pieder.

pirms 8 gadiem, 2013.02.11 08:52

Hobiji