Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavā - labākie zivju inspektori

"Izvērtējot pagājušā gada rezultātus maluzvejnieku apkarošanā, par labāko atzīts Valsts vides dienesta Jūras un iekšējo ūdeņu pārvaldes Jelgavas kontroles sektors. Arī iepriekšējos gados jelgavnieki vienmēr bijuši labāko skaitā," raksta www.zz.lv

«Ziņas» informē sektora vadītājs Jurijs Skribāns, visu astoņu Latvijas jūras un iekšējo ūdeņu pārvaldes sektoru paveiktais tiek vērtēts pēc stingri noteiktiem kritērijiem. Tiek ņemts vērā inspektoru veikto pārbaužu skaits, sodīto makšķerēšanas noteikumu pārkāpēju un konfiscēto nelikumīgo makšķerēšanas rīku daudzums, kā arī sadarbība ar masu medijiem. «Iepriekšējos gados mūsu inspektoru darbs arī tika labi novērtēts, tomēr šogad mums pēc rezultātu apkopošanas izdevās «izgriezt pogas» sīvākajiem konkurentiem un kolēģiem no Rīgas sektora,» apmierinātību neslēpj J.Skribāns.

Pašreiz Jelgavas sektorā ietilpst trīs Zemgales rajoni - Jelgavas, Bauskas un Dobeles. Kā uzsver J.Skribāns, inspektoru skaits ir neliels - kopā ar vadītāju četri.

23.janvārī spēkā stāsies grozījumi Administratīvo pārkāpumu kodeksā, kas paredz bargākus sodus par makšķerēšanas un zvejas noteikumu pārkāpumiem. Ar šiem grozījumiem «Ziņu» lasītājus iepazīstināsim kādā no nākamās nedēļas laikraksta numuriem.

Hobiji