Medību sporta klubam jauna valde 3

Medību sporta klubs “Kārķi” ir ieguvis jaunu valdi un tās priekšsēdētāju.Pēc 21 mednieka ierosinājuma tika sasaukta kluba biedru sanāksme, kurā par jauno valdes priekšsēdētāju ievēlēja vietējo biškopi mednieku Igoru Ignatjevu. Savukārt par valdes locekļiem mednieki izvēlējās Rolandu Broku, Andi Bušu, Igoru Ignatjevu, Jāni Jūgu un Daini Pēterēnu.

Jaunais valdes priekšsēdētājs I. Ignatjevs atzīst, ka medību sporta klubs “Kārķi” ir tradīcijām bagāts kolektīvs, kas darbojas jau vairākus gadu desmitus. Kolektīvā par īstiem medniekiem ir izauguši vairāki jaunieši, kuri aizraujas ar šo vaļasprieku. “Tomēr pēdējā laikā pret iepriekšējo vadību vairākiem zemniekiem bija radušies iebildumi. 

Daļēji tas notika tādēļ, ka valdē darbojās mednieki, kuri paši dzīvoja pilsētā, tādēļ viņi īpaši neiedziļinājās vietējo cilvēku vajadzībās. Jutām, ka diezgan maz tiek uzklausīti pieredzējušāko mednieku ieteikumi par medību kvalitātes uzlabošanu. Daži no vadības neuzskatīja arī par vajadzīgu piedalīties sanitārtehniskajos darbos. Tādēļ notika sanāksme, kurā par valdes priekšsēdētāju mednieki izraudzījās mani,” saka I. Ignatjevs.

Tuvākajā nākotnē viņš kopā ar jauno valdi nolēmis panākt ilggadēju mednieku atgriešanos klubā, kuri no tā aizgāja nesaskaņu dēļ ar iepriekšējo valdi. “Slēgsim jaunus līgumus ar zemniekiem, piedāvājot paplašināt palīdzību viņiem. Tas nozīmē, ka esam gatavi rūpēties arī par bebru aizsprostu likvidēšanu. Biežāk rīkosim arī vilku medības, jo tie apdraud zemnieku ganāmpulkus,” saka I. Ignatjevs.

Komentāri 3

galvu griezējs

Sports? Tad jau Hitlers ar Staļinu un Rūzveltu bija sportisti.

pirms 7 gadiem, 2013.12.27 07:01

Šāvējs

Un kur tad visu sponsors Breicis palika? Aiztriecāt beidzot?

pirms 7 gadiem, 2013.12.28 22:14

Hobiji