Mednieku kolektīvam “Plāņi” - medību trofeja 

Jaunajā kolektīvo medību sezonā ar dzinējiem pirmo trofeju guvis mednieku kolektīvs “Plāņi”. Juris Bērziņš nomedījis staltbrieža bulli, kura ragi vēl nav novērtēti, taču nenoliedzami tā ir trofeja, atzīst mednieku kolektīva “Plāņi” valdes priekšsēdētājs Māris Jurjāns.Medībās ar dzinējiem “Plāņu” mednieki nomedījuši arī divus aļņa teļus un bullēnu, kā arī vairākas staltrbrieža govis un teļus.

“Šajā sezonā  mūsu kolektīvam palikusi, ko medīt, vairs tikai viena staltbrieža govs  un trīs stalbrieža teļi, un  viens alnis. Varam medīt vairāk nekā 30 stirnu buciņus, taču tos jau vairākus gadus saudzējam, izņemot, ja nu vienīgi medībās uz gaidi gadās kāds savainots, slims,” stāsta M. Jurjāns.Mednieku kolektīvs “Plāņi” šajā sezonā drīkst medīt arī vēl vairāk nekā 30 mežacūkas. 

Vairāk nekā puse no atļautā skaita jau ir nomedīta.“Mežacūkas žiperīgi vaktējām jau vasarā, jo mūsu medību platībās ir daudz lauksaimniecības sējumu,” piebilst M. Jurjāns.Mednieku kluba “Plāņi” medību platības pārsvarā atrodas Strenču novada Plāņu pagastā un daļēji - arī Smiltenes novada Smiltenes pagastā.

Hobiji