Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No šodienas liegts zvejot ar tīkliem iekšējos ūdeņos

No šodienas līdz 20.jūnijam aizliegts iekšējos ūdeņos zvejot ar tīkliem, aģentūru LETA informēja Valsts zivsaimniecības pārvaldes priekšnieks Normunds Riekstiņš.

Ar murdiem zvejot drīkst līdz 16.aprīlim, bet nedrīkst paturēt līdakas. No 16.aprīļa līdz 20.jūnijam būs liegta arī zveja ar murdiem. Lielākajai daļai zivju sugu sākas pavasara nārsta laiks, tāpēc tās zvejot liegts. No šodienas līdz 30.aprīlim aizliegts spiningot un makšķerēt ar ēsmas zivtiņām, jo šajā laikā ir spēkā līdaku makšķerēšanas liegums. No 16.marta līdz 15.maijam aizliegts makšķerēt arī alatas. Par alatas paturēšanu nāksies maksāt zivju resursiem nodarīto zaudējumu 300 latus.

No šodienas līdz 31.maijam aizliegts makšķerēt Aiviekstē no Vesetas (jaunās gultnes) grīvas augšup pret straumi līdz Aiviekstes HES aizsprostam, bet Aiviekstē un Lubāna ezerā 100 metrus uz abām pusēm no slūžām aizliegts makšķerēt no 16.marta līdz 15.maijam.

 

Hobiji