Noskaidros Latvijas čempionu zemledus makšķerēšanā

Šodien un rīt, 8.februārī, Rīgas rajona Mazajā Baltezerā notiks 2009.gada Latvijas čempionāta zemledus makšķerēšanā trešā, noslēdzošā kārta, vēsta "www.fishing.lv".

 

Šajā nedēļas nogalē tiks noskaidroti labākie zemledus makšķernieki gan komandu, gan individuālajā vērtējumā.

 

 

Pēc pirmajām divām kārtām komandu vērtējumā līderpozīcijās no 18 komandām izvirzījusies daudzkārtējā Latvijas čempione komanda "Salmo", kuras kontā ir 106 punkti. Otrajā vietā ar 123 punktiem ir "BB Cope", bet trešajā ar 125 punktiem - "Pasaule".

 

 

Individuālajā vērtējumā pašlaik vadībā ir komandas "Salmo" pārstāvis, pasaules čempions Pēteris Lideris, kurš divās kārtās ieguvis 8 punktus. Viņam seko komandas biedrs Guntis Kārkliņš ar 10 punktiem. Trešo un ceturto vietu ar 14 punktiem dala Mareks Reķis no komandas "Asaris" un Gatis Šterns no "BB Cope".

 

 

Par piekto un sesto vietu cīnās Kristaps Evers no "Milo Latvija" un Jānis Zomerfelds no komandas "Asaris", kuri divās kārtās izcīnījuši 16 punktus.

 

 

Uz iekļūšanu pirmajā sešiniekā un iespēju pretendēt uz dalību valsts izlasē nākamā gada pasaules čempionātā pretendē vēl vairāki gan titulēti, gan mazāk pazīstami sportisti, piemēram, šī gada Latvijas izlases dalībnieks Krišjānis Krasovskis, Kristīne Maklere, Juris Āboltiņš, Māris Olte, Zintis Viļevičs u.c.

 

 

Joprojām cerības iekļūt pirmajā sešiniekā saglabā titulētākais Latvijas sporta makšķernieks Normunds Grabovskis, kurš pēc divām kārtām ierindojies 14.vietā, kā arī pasaules čempione zemledus makšķerēšanā Rita Verza Grabovska, kas pēc divām kārtām ierindojas 18.vietā.

 

 

Kā ziņots, pirmā čempionāta kārta notika Preiļu rajona Eikša ezerā, bet otrā - Limbažu Lielezerā.

 

 

Čempionātā kopumā piedalās 90 makšķernieki no 18 komandām.

Sacensības notiek pēc Latvijas Makšķerēšanas sporta federācijas adaptētajiem starptautiskajiem zemledus makšķerēšanas sacensību noteikumiem.

 

 

Kā ziņots, Latvijas sportisti ir vairākkārtēji pasaules čempioni zemledus makšķerēšanā komandu un individuālajā vērtējumā. Pagājušajā pasaules čempionātā, kas notika Krievijā, Latvijas sportisti izcīnīja bronzas medaļas.

Hobiji