Popularizēs Burtnieka ezeru kā makšķernieku galamērķi

Burtnieku novada pašvaldība ar savu stendu piedalīsies izstādē "Medības un makšķerēšana 2013", kas notiks no 5. līdz 7. aprīlim Rīgā, Ķīpsalā, aktīvās atpūtas un sporta izstādes "Atpūta un sports 2013" ietvaros.Mērķis ir popularizēt Burtnieka ezeru kā makšķernieku galamērķi ar saukli "Burtnieks aicina - ne asakas!".

Dalībai izstādē „Medības un makšķerēšana 2013” sagatavoti informatīvie materiāli apmeklētājiem par Burtnieka ezera piedāvājumu un aktīvās atpūtas iespējām tā apkārtnē. Kā jaunums būs pieejama salokāma formāta ezera karte, kas papildināta ne tikai ar plašu informāciju par licencēto makšķerēšanu Burtniekā (kam un kādas licences nepieciešamas, kādas ir izmaksas, kur iegādāties), bet arī sniegs ziņas par labākajiem makšķerēšanas laikiem konkrētām zivju sugām. Tāpat arī iekļauts apskats par tuvējiem apskates objektiem un vietējiem uzņēmējiem, kuri piedāvā viesiem dažādas aktivitātes makšķernieku līdzbraucējiem vai tiem, kuri vēlas dienu pavadīt ne tikai uz ezera ūdeņiem.

Gatavojoties izstādei, pašvaldība izteica piedāvājumu vietējiem tūrisma uzņēmējiem prezentēt sniegtos pakalpojumus un iespējas kopējā stendā, un šim aicinājumam atsaucās „Saulītes” un „Ezerpriedes”, kuru pārstāvji piedalīsies izstādē kopā ar Burtnieku novada pašvaldību.

Makšķerēšanas cienītāji varēs izstādē piedalīties kompetentu speciālistu vadītos semināros un diskusijās, kurās tiks apspriests aktuālākais nozarē. Tāpat arī būs apskatāma žurnāla „Medības. Makšķerēšana. Daba” galvenā redaktora Didža Pakalna ceļojošā fotoizstāde „Starpelpa”. Protams, ikviens varēs iepazīties ar plašu makšķerēšanai nepieciešamā inventāra klāstu un uzzināt par labākajām makšķerēšanas vietām un laikiem.

Uz izstādi aicināti ceļotāji, atpūtnieki, velobraucēji, ekstrēmās atpūtas piekritēji, motobraucēji, mednieki, makšķernieki, laivotāji un ikviens, kuram aktīvā atpūta ir būtiska dzīves sastāvdaļa. Ķīpsalas izstāžu kompleksā būs iespējams iegūt plašu informāciju par aktīvai atpūtai vai savas hobijam nepieciešamo inventāru un aprīkojumu, iepazīties ar jaunumiem, atrast visdažādākos preču un pakalpojumu piedāvājumus par ļoti izdevīgām cenām, uzklausīt speciālistu padomus, kā arī vērot dažādas sacensības un paraugdemonstrējumus.

Hobiji