Rudens labvēlīgs makšķerniekiem 5

Labvēlīgie laika apstākļi un salīdzinoši siltais rudens vairākiem makšķerniekiem sagādājis krietnus lomus.Jērcēnu pagasta zemnieku saimniecības “Laidavas” īpašnieks Jānis Ence, kurš apsaimnieko daļu no Sedas purva, stāsta, ka pēdējās divās nedēļās ne viens vien makšķernieks no purva dīķiem ir atgriezies mājās ar pamatīgām līdakām. 

“Pagājušajā nedēļā pie manis atbrauca draugi un devāmies kopīgi pamakšķerēt. Viens no viņiem – Aigars – izvilka divas līdakas, viena svēra 1,3, bet otra – 1,8 kilogramus. Man pašam ar spiningu izdevās noķert sešus kilogramus smagu līdaku,” stāsta J. Ence.Jānis ievērojis, ka šoruden makšķernieku ir vairāk nekā pērn. 

Viņš spriež, ka, iespējams, daļa copmaņu par labajiem lomiem purva dīķos ir uzzinājusi no paziņām un draugiem un arī vēlas izmēģināt veiksmi. Un tā uzsmaida daudziem. Uz Sedas purva dīķiem makšķerēt brauc no Cēsīm, Valmieras, Limbažiem un pat no Rīgas.

Komentāri 5

no laukiem

Jauka bezmaksas rēklāma zs LAIDAVAS īpašnieka biznesam,bet ja nu tomēr ne bezmaksas, tad gribot negribot rodas jautājums raksta autoram A.Zilberam, vai viņam ar izpratni par žurnālista ētiku viss kārtībā.

pirms 7 gadiem, 2013.11.13 12:11

jocīgi

Acis izskatīju, bet reklāmu nevaru ieraudzīt - ne cenas, ne adreses, ne telefonnumura...tad jau katrs rakstiņš, kurā par pagastu tejāteriem raksta arī uztverams kā reklāma . Vai cita zemnieka sasnieguma cildināšana par reklāmu viņa ražojumiem..sviests!

pirms 7 gadiem, 2013.11.13 12:48

lauki

Tiekas brauciet neaizmirstiet ,ka tas ir par maksu 10.00 LV
Un tā ir tikai bilde,dzīvoju tiesī tur un nekādi pūļi tur nav . Varbūt kāds viens copmanis brīvdienās.

pirms 7 gadiem, 2013.11.13 14:53

Makšķernieks

Bet, protams, ka par maksu. Kurš saimnieks Tev dos savu mantu (laivu) izmantot par brīvu? Un kur tad mūsdienās vispār kaut kas ir bez maksas, tas taču ir tikai normāli.
Pagājušajā nedēļas nogalē gribēju braukt, taču visas 14 laivas jau bija aizņemtas. Šoruden tiešām ļoti aktīva sezona. Jāpiesakās laicīgāk. Un ja vēl šādus milzeņus var izvilkt.

pirms 7 gadiem, 2013.11.14 09:37

...

Ence jau vienreiz iedeva (par samaksu ) izmantošanai makšķerēšanā 2 ( divvietīgu ) laivu 3(trijiem ) Valkas puišiem . ...visi zinām kur viņi visi tajā vakarā nokļuva .
Bet policijai un ugunsdzēsējiem atrodot vienīgo apgāzušos laivu , uzreiz paziņoja ,ka tā nav tā laiva !???
Nekāda cita jau vispār arī netika atrasta ! Jo vienkārši citas arī nebija . Meklēja laivu , bet galvenais arī 3 cilvēkus- daudzi desmiti cilvēku !

pirms 7 gadiem, 2013.11.15 11:25

Hobiji