Rudens līdaka Alūksnes ezerā

31. oktobrī Alūksnes novada pašvaldības aģentūra "ALJA" organizē spiningošanas sacensības "Rudens līdaka Alūksnes ezerā 2009".

 

Sacensības sāksies atpūtas kompleksā "Jaunsētas" pulksten 9.00 un ilgs līdz pulksten 16.00. Dalībnieku reģistrācija notiks no pulksten 6.00 līdz 8.30 sacensību norises vietā.Tās notiks individuālā konkurencē bez dalībnieku skaita ierobežojuma un dalīšanas vecuma vai dzimuma grupās.

 

"Dalībniekiem vecumā no 16 līdz 65 gadiem, izņemot invalīdus, jāuzrāda derīga makšķerēšanas karte un makšķerēšanas licence Alūksnes ezerā. Sacensību dalības maksa ir pieci lati," informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Sacensību ieskaitē vērtēs tās līdakas, kas būs garākas par 55 centimetriem. Noķertais loms pēc sacensībām paliks dalībnieku īpašumā. Noslēgumā tiks apbalvoti lielākās līdakas ieguvējus.

Sīkāku informāciju par sacensībām iespējams, zvanot organizatoriem pa tālruņiem 26141741, 26477147. Ar nolikumu var iepazīties Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā

Hobiji