Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzmanību medniekiem!

Nākamajā nedēļā, 14. augustā, Smiltenes novada Medību koordinācijas komisija rīkos izglītojošu bezmaksas semināru par selektīvajām medībām visiem Smiltenes novada medniekiem un citiem interesentiem. Līdzdalība seminārā jāpiesaka līdz 11. augustam.

Seminārs notiks Smiltenes kultūras centrā. Sākums - pulksten 18.  Lektori būs Latvijas Mednieku savienības valdes priekšsēdētājs Jānis Baumanis un Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Ziemeļvidzemes pārvaldes vadītājs Mārcis Ulmanis.

“Semināra mērķis ir izglītot medniekus par PVD prasībām, kas jāievēro Āfrikas cūku mēra (ĀCM) ierobežojuma zonā, un pārējām aktualitātēm, kas saistās ar ĀCM, kā arī par to, kā pareizi medīt, lai attīstītu perspektīvu medību saimniecību un iegūtu vērtīgas trofejas nākotnē,” informē Aigars Vīvuliņš, Smiltenes novada Medību koordinācijas komisijas pārstāvis un Smiltenes novada mednieku kluba “Laiksne” valdes priekšsēdētājs.

Informācija par ĀCM Smiltenes novada medniekiem tagad ir sevišķi aktuāla. Sākot no augusta, ĀCM ierobežojuma zona ir noteikta arī Smiltenes novadā: konkrēti, Bilskas, Blomes, Grundzāles un Smiltenes pagastā un Smiltenes pilsētā.

“Lūdzu medību kolektīvu  vadītājus informēt katru sava kolektīva biedru un līdz 11. augustam. uz e-pastu [email protected] atsūtīt informāciju par aptuveno cilvēku skaitu, kuri piedalīsies seminārā,” aicina A. Vīvuliņš. Semināra  rīkošanas iniciatori ir mednieku klubi “Laiksne” un “Blome”.  


Hobiji