Klāt jūlijs, “zaļo” pirkstiņu īpašniekiem laiks sarosīties!

Vairs tikai nepilnas divas nedēļas līdz Latvijas puķopju lielākajam ikgadējam pasākumam – Puķu draugu saietam 2014. Pievienojies,  un dodamies pie kaimiņiem – Priekuļos!

Jau rakstījām, ka 19. jūlijā “Ziemeļlatvijas” abonentiem būs iespēja doties kopīgā braucienā uz Priekuļiem, lai smeltos idejas savu dārzu pilnveidošanā, kā arī iepirktu kādu vēl neredzētu vai vienkārši iepatikušos dēstu. Šobrīd jau pasākuma aprises ir iezīmējušās konkrētāk un varam iepazīstināt ar pasākuma programmu. 


Vispirms vēlos citēt organizatoru pieteikumu: “Jūlijs ir laiks, kad vasara svin savu pilnbriedu. Saule staigā pa zemes virsu, bites san saldajos liepu ziedos, smaržo sidraba smilgas un baltais āboliņš, rūgteni tvan vīgriezes tālajās pļavās. Mēs esam pašā vasaras vidū. Ir laiks pilnībā izbaudīt ziedošās vasaras mirkļus. Ūdens, zeme, smaržīgais gaiss, puķes un zāle, zvaigžņu čuksti un vēja dziesma- visa dzīvā radība dod mums dzīves prieku, enerģiju, spēku izturēt tumšos un garos ziemas mēnešus. Jūlijs - tas ir laiks, kad varam teikt: "Mana pasaule zied!"”Esam gana baudījuši drēgno un lietaino laiku, tāpēc ar cerību, ka saule tomēr beidzot sāks lutināt, aicinām ieplānot šo izzinošu atpūtas braucienu. 


Par  iespēju piedalīties braucienā. Šobrīd joprojām ir brīvas vēl 10 vietas, jo daži potenciālie braucēji ir pārdomājuši. Laika nav atlicis daudz, tāpēc lūgums aprunāties ar paziņām un aicināt pulciņā arī “Ziemeļlatvijas” draugus.Izmaksas – 15 eiro ir ieejas biļete pasākumā (pirmsskolas bērniem bez maksas), 7.50 – transporta izmaksas, par pusdienām un/vai vakariņām jāmaksā 3,85 par katru  ēdienreizi. Ja kāds vēlas iegādāties A. Irbes grāmatu “Puķu draugi”, tad iepriekš piesakot tās cena būs 10 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro.“Ziemeļlatvijas” brauciena maršruts ierastais- Valmiera, Strenči, Valka, Smiltene un tālāk uz Cēsu pusi. 


UZMANĪBU! Līdz piektdienai, 11. jūlijam, ir jāpaziņo organizatoriem, kuras maltītes un cik cilvēki ieturēs, kā arī jāzina, vai nepieciešamas veģetārie ēdieni. Jāzina arī, vai kāds vēlas pirkt grāmatu. Tāpēc lūdzu paziņojiet pa tālruni 6 47 81 276 savas vēlmes. 


Interesentiem organizatori piedāvā iespēju pasākuma dienā doties aptuveni 80 kilometru garā braucienā, kurā varēs aplūkot sekojošus objektus: 

Priekuļu Saules parks, kurā norisināsies arī koktēlnieku plenērs; Priekuļu kapsēta; Priekuļu pirmsskolas izglītības iestāde „Mežmaliņa”; Privātmāja Priekuļos, Lāčplēša ielā 3; Veselavas muiža, kurā tiks izstādīti floristu darbi ; Privātmājas Bērzkrogā, Veselavas pagastā -·"Vējaines", "Jāņkalni"; Privātmājas Jaunraunā, Priekuļu pagastā - „Spāriņi”,„Kalna Spāriņi”,„Ķerpi”; Liepas Lielā ellīte; Ed. Veidenbauma memoriālais muzejs "Kalāči"; Mārsnēnu tautas nama parks; Privātmāja Mārsnēnu pagastā - · "Salukalni".


UZZIŅAI

Pasākuma programma

1.Dalībnieku ierašanās un reģistrācija Priekuļu tehnikuma stadionā - 8.00-9.00

 2. Atklāšana Priekuļu tehnikuma stadionā - 9.00 - 9.30

3. Priekuļu novada skaistāko vietu un dārzu apskate – 9.30 – 18.00

4. Pusdienas pauze un kultūras programma – 13.00 – 15.00

5. Zaļais tirdziņš pie Priekuļu tehnikuma stadiona     

   6.   Vakariņas – 18.00 – 19.00

7. Noslēgums Priekuļu tehnikuma stadionā – 19.00

Hobiji