Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dosies pārgājienā no Trikātas uz Strenčiem

Šo svētdien, 11. aprīlī, interesentiem ir iespēja doties aptuveni 15 kilometrus garā pārgājienā no Trikātas uz Strenčiem.

Tādu iespēju piedāvā individuālā komersanta "Savādāks skatījums" projektu vadītājs Jānis Zariņš. Viņš arī pārstāv aktīvā tūrisma portālu pārgājieni.lv.

"Bijušā Valkas rajona teritorijā mūsu rīkotie pasākumi ir interesanti, un cilvēki labprāt tajos piedalās. Tādēļ aizvien biežāk kaut ko rīkosim jūsu pusē," informē Jānis Zariņš. Viņš jau organizējis pārgājienus Strenču un Smiltenes pusē.

Pārgājiens "Trikāta - Strenči" svētdien sāksies pulksten 11.10 Trikātas pieturā, tiklīdz pienāks autobuss no Valmieras. Trikātā plānots apskatīt luterāņu baznīcu un tuvējo ezeru, Rūtiņu kļavu un Trikātas pilsdrupas. Tālāk maršruts vedīs uz Trikātas parku, Atpiļu ozolu un tad - Strenču virzienā.

"Apskatīsim Torņa kalnu un pēc tam iesim līdz Strenču tiltam pār Gauju, kas ir viens no vecākajiem dzelzsbetona tiltiem Latvijā," piebilst J. Zariņš.

Tālāk plānots pārgājiens pa Strenču dabas taku, kaut gan šis maršruta posms var mainīties, jo Gaujā ir ļoti augsts ūdens līmenis un upes krasti ir applūduši.Interesentiem jāpiesakās līdz sestdienai, 10. aprīlim, zvanot pa tālruni 26980327 vai 26045726, kā arī uzzināt sīkāku informāciju.

Novados