Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iztur konkurenci un iekļūst labāko piecniekā 14

Rīt, 12. jūnijā, brīvdabas elektroniskās deju mūzikas pasākuma "Foam Kingdom" ietvaros Talsos notiks dīdžeju konkursa "Foam Kingdom Jaunā zvaigzne" fināls. Piecu labāko jauno dīdžeju vidū ir Kristaps Elstiņš no Variņiem. Vairāk viņš zināms kā jaunietis, kurš nodarbojas ar velotriālu, taču pēdējā pusgada laikā nopietni sācis aizrauties ar dīdžeju lietām.

K. Elstiņam, kurš uzaudzis mazajā un klusajā Variņu pagastā, sapnis par sevis ievirzīšanu dīdžeju pasaulē ir jau ļoti sen, tāpēc tagad ņemta dalība dažādos konkursos un pasākumos. Puisis sevi piesaka kā dīdžejs TNN.

Vēlas sevi apliecinātDīdžeju konkursa "Foam Kingdom Jaunā zvaigzne" mērķis ir sekmēt Latvijas dīdžeju radošo darbu un sniegt iespēju jaunajiem censoņiem sevi pierādīt un iegūt plaša mēroga atpazīstamību.

Konkursā pavisam piedalījās 55 dalībnieki no visas Latvijas. K. Elstiņš izturēja pirmos pārbaudījumus un iekļuva priekšatlases labāko divdesmitniekā. Tas deva tiesības jaunietim no Variņiem pretendēt uz putu ballīšu sērijas "Foam Kingdom" iesildošā dīdžeja vietu.

"Esmu mērķtiecīgs cilvēks. Ja ko daru, tad nospraužu mērķi, un, lai to sasniegtu, ieguldu tajā daudz darba. Pašlaik esmu iesaistījies visos iespējamos dīdžeju konkursos. Šī konkursa organizatoriem iesūtīju trīsdesmit minūšu garu setu (kopā samiksētas vairākas dziesmas - redakcijas piezīme), ko vēlāk izvērtēja žūrija. Tika noteikti divdesmit labākie. Izturēju arī nākamo posmu. Īsziņu balsojumā un žūrijas vērtējumā izvirzījos labāko piecniekā," stāsta jaunietis.

Vilinošā balvaVisi pieci finālisti šo sestdien uzstāsies putu ballītes "Foam Kingdom" atklāšanā Talsos, kur norisināsies konkursa fināls. Katrs finālists uz "Rockstar" skatuves uzstāsies kā iesildošais dīdžejs kopā ar "European Hit Radio" personībām - Trako Mārtiņu, [Ex] da Bass, kā arī vairākiem starptautiski atzītiem ārzemju viesdīdžejiem.

"Jūtos patīkami satraukts, jo tik milzīga cilvēku pūļa priekšā un iespaidīga pasākuma ietvaros uzstāšos pirmo reizi. Balva, par ko sacentīšos ar saviem konkurentiem, ir vilinoša. Uzvarētājam piešķirs iesildošā dīdžeja vietu turpmākajos "Foam Kingdom" pasākumos," saka dīdžejs TNN.

Viņš stāsta, ka iesildīt publiku ir pats grūtākais un specifiskākais uzdevums. "Ir jāiesilda atmosfēra galvenajam dīdžejam, kurš ir vakara nagla. Nedrīkst spēlēt neko pārāk traku un pacilājošu, jo tādā veidā noņem darbu vakara galvenajai personai. Taču setam ir jābūt pietiekami patīkamam, kas sapulcē cilvēkus deju zālē un iesilda pirmās kustības.

Pats svarīgākais, garākais darbs priekš konkursa bija atlasīt pareizu mūziku. Šim procesam ziedoju vairākas dienas sava laika. Viss pārējais ir sekundāri - atnāc un pasniedz to savā stilā," stāsta K. Elstiņš.

Tas, vai viņam izdosies kļūt par "Foam Kingdom Jauno zvaigzni", taps zināms sestdien. Taču jau tagad jaunietis paldies saka cilvēkiem, kuri viņu atbalsta. "Paldies arī Kristapam Krēgeram un Uģim Sirmajam par iespēju izmantot viņu tehniku un trenēties. Dalība konkursā man ir vienreizēja iespēja parādīt visai Latvijai, ko spēju," secina dīdžejs.

Viņš piebilst, ka 12. jūnijs būs ļoti saspringts, jo rīta pusē ikviens viņu varēs redzēt uz triāla velosipēda Ziemeļvidzemes ielu basketbola atklāšanas turnīrā Valmierā, bet vakarā pie pults Talsos.

Komentāri 14

M.P.

Kristap! Ļoti priecājos par Taviem sasniegumiem mūzikas jomā. Tev ir 2 superīgas aizraušanās un ja Tu vari to visu apvienot ar studijām, tad Tev ir spēcīgs stimuls pēc visa tiekties un iegūt atzinību. panākumus Tavos sirds aicinājuma vaļaspriekos, kas tomēr prasa mērķtiecību un smagu darbu. Lai veicās 12. jūnijā Talsos, zini, ka varinieši turēs par Tevi īkšķus. Veiksmi! Mēs ar Tevi, Kristap!!!

pirms 10 gadiem, 2010.06.11 09:10

liene

Interesanti, kāpēc ziemellatvija neraksta par Valkas meiteni, kura virzās uz latvijas izcilnieku?

pirms 10 gadiem, 2010.06.11 09:31

Lolita-Variņu t.n.vadītāja

Variņu pagastā ir daudzi mērķtiecīgi jaunieši un viens no tiem Kristaps.Esmu gandarīta un patiess prieks,ka jaunietis dzīvē ir saskatījis mērķi un savu brīvo laiku izmanto lietderīgi.Arī Variņu tautas namā Kristapa veidotais velotriāla šovs pārsteidza daudzus.Kaut tādu jauniešu būtu vairāk!Variņi ar Tevi lepojas.Paldies.

pirms 10 gadiem, 2010.06.11 09:46

nezinītis

jautājums Lienei. kura ir tā meitene izcilniece?

pirms 10 gadiem, 2010.06.11 10:11

redakcija

Mēs ar prieku uzklausam visus rosinājumus uzrakstīt par kādu jauku interesantu cilvēku. Pasaki, Liene, kuru meiteni tu domā, mēs uzrunāsim viņu un, ja piekritīs - nointervēsim.

pirms 10 gadiem, 2010.06.11 10:18

Kristaps

Patiess prieks apzināties, ka tev ir cilvēki, kas ir par tevi un atbalsta tevi :)
Paldies visiem jums! :)

pirms 10 gadiem, 2010.06.11 12:07

a kāpēc neviens neraksta par to tur,kas kaut kur virzās? tad ,kad aizvirzīzies ,tad arī rakstīs.

pirms 10 gadiem, 2010.06.11 18:56

Perkele

Ansis Zvirgzdins tik un tā labāks. Jeee.

pirms 10 gadiem, 2010.06.11 22:07

:))

redakcija, Jums ir jāmeklē interesanti raksti, nevis jāgaida cilvēku ierosinājumi, viņiem no tā procentus arī no savas algas dosit???

pirms 10 gadiem, 2010.06.13 20:47

Novados