Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Laiks ceļošanai sācies uz „Dižvīr’ zem’ – Kurzem’ ”!

Talsu novada tūrisma informācijas centrs Jauno gadu uzsācis jaunās, daudz plašākās telpās, tai pašā jaukajā Talsu tautas namā, Lielā ielā 19/21!

Tā kā 2010.gads Ziemeļkurzemē - Talsu, Rojas un Dundagas pusē - tūrismā un kultūrā plānots pavadīt dižvīru - Krišjāņa Valdemāra un Krišjāņa Barona - zīmē, tad Talsu novada tūrisma informācijas centrā visu gadu apmeklētājam liksim darboties pašam, atrast savu tautasdziesmu „dainu skapī", no priežu mizas izgatavot savu sapņu kuģi un uzvilkt tam buras, minēt krustvārdu mīklas, fotografēties kopā ar abiem dižvīriem.

Idejas autore ir Dundagas TIC vadītāja Alanda Pūliņa, jo viņa pievērsa uzmanību tam, ka šogad gan Krišjānim Baronam, gan Krišjānim Valdemāram ir apaļas jubilejas. Talsu pusē ir daudz vietu, kas saistītas ar šiem pamatīgo vīru vārdiem.

Pašreiz sabiedrībā vajag pastiprināti runāt par piederības sajūtu, par pamatīgumu, par darba tikumu, tāpēc arī lielais virsraksts visam gadam ir „Dižvīr' zem' - Kurzem'!" Tikai kopā mēs esam diži, tāpēc paldies Maijai Laukmanei un māksliniecei Antrai Auziņai par idejām un ideju realizēšanu!

Katrs apmeklētājs varēs saņemt maršrutu kartiņu, kas palīdzēs tuvāk iepazīt Krišjāņa Barona un Krišjāņa Valdemāra pēdas Ziemeļkurzemē. Kartiņām būs turpinājums - plašs izvērsts maršruts, kas nāks klajā šajā vasarā Igaunijas - Latvijas programmas projekta „Viens atvaļinājums - divas valstis" Nr.EU29904 ietvaros, un tiks realizēts ar Talsu novada tūrisma informācijas centra un Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.

Novados