Aicinām piedalīties adventes laika konkursā

Pavisam nedaudz atlicis līdz Ziemassvētku dāvanu laikam. "Ziemeļlatvija" aicina savus lasītājus piedalīties konkursā, kurā iespējams iegūt unikālu iespēju – veltīt dāvanu savas pilsētas, ciemata vai skolas bibliotēkai. 


Kas jādara? Visu adventes laiku gaidīsim no jums vēstules ar kādu īpašu stāstu par satikšanos vai gluži pretēji – emocionālu atvadīšanos no ģimenes mīluļa. Pavisam noteikti katram no mums ir bijis vai ir ļoti, ļoti iemīļots suns, kaķis vai varbūt kāmītis, par kuru var teikt: "Gluži, kā cilvēks, tikai runāt neprot.." Ja jums ir stāsts, kā arī mīluļa foto – dalieties ar to! 

Gaidīsim vēstules elektroniskā veidā ([email protected]) vai pasta kastē – "Ziemeļlatvija" Kalna iela 8, Smiltene, LV-4729. Vēstuli var atnest arī personīgi uz redakciju Valkā vai Smiltenē.


Pavadvēstulē lūgums norādīt autora vārdu, uzvārdu, telefona numuru, kā arī bibliotēku, kurai uzvaras gadījumā stāsta autors velta iegūto balvu. Balva būs atbilstoša konkursa tematikai – trīs bibliotēkas, kuras fotogrāfiju vai pārdomu autori būs norādījuši visvairāk, savu grāmatu krājumu varēs papildināt ar izdevniecības "Zvaigzne ABC" šajās nedēļās vienu no vairāk pirktajām grāmatām – Zanda un Jānis Radziņi "Poga. Pasaka maziem un lieliem + CD" (grāmatā iekļauts kompaktdisks). 


Kas ir grāmata par Pogu? Tā ir "..veltījums mīļajiem Ulubeles cilvēkiem, kuru rokās klusi aizmieg tie, kas gaida, bet nesagaida.." Asaras attīra dvēseli. Ja vēlies kļūt kaut nedaudz gaišāks, tad adventes laiks ir patiešām piemērots, lai izlasītu arī šo grāmatu un noklausītos "Sirds dziesmu" melodijas. Būs skumji, bet tās būs baltās skumjas.  "Poga" būs vērtīga dāvana šajā komercializētajā pasaulē. Tā liek ietrīsēties tām dvēseles stīgām, kuras visi tik ļoti cenšas apklusināt, bet ikviens zina, ka tās ir un skan ikvienam no mums. 


Grāmata jau ir atrodama veikalu plauktos, bet mēs rosinām savus lasītājus piedalīties konkursā – akcijā, kas ļaus to izlasīt arī tiem, kuriem nav iespējas grāmatiņu iegādāties un kuri jaunāko literatūru iepazīt bibliotēkās. Sūti savu stāstu un ar to balso par savu bibliotēku! Tieši Ziemassvētkos trīs bibliotēkas saņems grāmatiņu. Jūsu vēstules gaidīsim līdz 23. decembrim. Konkursa darba  formāts nav noteikts. Tas var būs stāsts uz vairākām lapaspusēm, tā var būt emocionāla fotogrāfija vai asprātīga četrrinde. Tas var būt zīmējums. Galvenais – lai būtu stāsts par emocijām, kuru mums spēj dāvināt dzīvnieki.

20151125-1311-screenshot-1.jpg

Hobiji