Atgādinām: Tikai drukātā laikraksta abonenti lasa žurnālu "Dzīvespriekam"!

Kā ierasts, katra mēneša pirmajā piektdienā laikraksta "Ziemeļlatvija" abonenti, kuri izvēlējušies pasūtināt preses izdevuma komplektu, kurā ietilpst TV Programma, savā pasta kastē saņem dāvanu - praktisku padomu žurnālu "Dzīvespriekam". Februāris nebūs izņēmums.

SVARĪGI: Noformē laikraksta abonomentu redakcijā Smiltenē vai Valkā jau rīt, un nākamais laikrasta numurs jau iekritīs Tavā pasta kastē! 

"Ziemeļlatvija" ar pielikumiem (TV Programma+Dzīvespriekam) ar pasta piegādi redakcijā maksā tikai 5.59 eiro par vienu mēnesi vai 30,55 - pusgadam. IZDEVĪGI! 

Bez pasta piegādes (laikrakstu iznākšanas dienā pl. 8.00 var saņemt veikalā PIENS (Smiltenē) vai redakcijas telpās (Valkā)) >>> maksā tikai 5.19 eiro mēnesī, 28.35 - pusgadā.

 
 “Dzīvespriekam” februārī lasi!

Enerģisku un dzīvespriecīgu cilvēku atziņas: 

“Senās zīmes ir ar ļoti spēcīgu enerģētiku un, sakārtotas pareizā shēmā, tās savam nēsātājam spēj ļoti palīdzēt, bet, saliktas nepārdomātā virknējumā, tās var iedarboties arī  destruktīvi. Ja zīmes tiek izmantotas neapdomīgi, tās savstarpēji vairs neveido vēstījumu un rotas nēsātājam nereti rodas diskomforta sajūta, tās disharmonizē pašu rotas valkātāju. Ļoti svarīgi ir izprast un izzināt senā rotkaļa domu gājienu, filozofiju, saprast, kāpēc rota ir tāda un ne citāda,” stāsta rotkale Aisma Valtere. 

Bet Rihards Valters, kokļu meistars, skaidro:  “Cilvēkiem, kas pārstāv moderno kultūru, ir savs karogs, robeža un valoda. Nomaini karogu, robežu un valodu un esi pavisam citas valsts pilsonis, bet tās nav vērtības. Ģimene, no vecākiem pārmantotā dzīves gudrība ir nozīmīgākās vērtības.”

„Ja Pūks uz Kristofera jautājumu - kas tev visvairāk patīk, atbild: man visvairāk garšo, un pēc ilgas pauzes - medus. Tai pauzītē īstenībā tika ielikts kaut kas vairāk. Tas nav tas plikais vārds „garšo” - tam ir daudz lielāks svars, apzīmējot visu labo, skaisto, patīkamo,” savu lomu – lācītis Pūks, ko spēlēja Jaunatnes teātrī, atceras Anta Krūmiņa. 

„Tagad man dzīve pavērsusies uz citu, labāku pusi nekā tad, kad es strādāju iepriekš ugunsdzēsībā,” saka Māris Dzelzkalns, brīnišķīgu magoņu gleznu autors. “Es priecājos par dzīvi, ka tā man tāda dota.” 


„Dzīvespriekam” praktiskie padomi – 

>.par piparu šķirnēm un to audzēšanas padomi , 

>par mājdzīvnieku ārstēšanai nepieciešamajām zālēm , 

>par zivju paradumiem ziemā, 

>par to kā atpazīt karpālā kanāla sindromu un tā ārstēšanu, 

>par ātra mielasta pagatavošanu no saldētavas krājumiem . 


Par pirmizrādēm teātros. 

Par Mēness fāžu maiņu laikā veicamajiem darbiem. 
Hobiji