Džūda Devero Lavandas rīts

Romantika, vēsturiska intriga un aizraujoši atklājumi (No angļu valodas tulkojusi Anda Smilga, vāka dizains Dairis Hofmanis, 416 lpp.)

 Piecu gadu vecumā  Džosija zaudē māti. Drīz mājās ienāk pamāte un divas viņas meitas, un Džosija ir nesaprasta, nevienam nevajadzīga, gluži kā pasakā par Pelnrušķīti.

Kādudien Džosijas ceļš aizved uz vientuļās vecās kundzes Edi māju, kur meitene tiek uzņemta ar sirsnību un mīlestību.

Edi kundze, gluži kā sargeņģelis, no sirds iemīl bērnu un rūpējas par biklo un gudro meiteni. Pamazām viņas abas kļūst par draudzenēm un gara radiniecēm. Džoslinai pieaugot, arvien vairāk pārņem sajūta, ka viņa pieder pie citas ģimenes, ne savējās.

Tādēļ Džosijai ir sevišķi sāpīgi uzzināt, ka Edi kundze, aizejot mūžībā, mantojumā atstājusi vairāk jautājumu nekā atbilžu. Un tad Džosija atrod kādu īpašu pavedienu uz pagātnes notikumiem, kuri atklāj viņas dzimtas noslēpumus un pareģo nākotni...

Džūdas Devero kontā ir 38 New York Times bestselleri, pārdoti vairāk nekā 60 miljonos eksemplāru. Lasot pikantas mīlestības, dzirkstoša dzīvīguma pilnu, smalki savītu stāstu ar neprognozējamām beigām, laika izjūta pazūd. Slavena un nepārspēta savā žanrā, autore arvien valdzina lasītājus visā pasaulē.

Šis ir jau vienpadsmitais Džūdas Devero romāns Latvijā. Lasiet arī citus šīs autores darbus: Karaļa sala, Kaisles naktis un Vēlmju akmens.

Devero ar drošu spalvas vēzienu attēlo drosmīgas varones, nelietīgus blēžus un spožus varoņus. Raiti lasāms stāsts, pilns dzirksteļojošas romantikas un spriedzes.

Publishers Weekly

 

Tā ir grēcīga bauda – lasīt šo romānu un ar ilgošanos gaidīt pārsteidzošas beigas.

Booklist

 

Devero ir meistarīga stāstniece, un viņas grāmatas vienmēr ir apburošas, pilnas mīlestības un satraucošu piedzīvojumu.

Times Record News

Hobiji