Iznākusi “Hologrāfiskā Visuma”autora otrā grāmata

Zinātne ir sākusi mums stāstīt par lietām, kuras reiz tika uzskatītas par neizzināmām. Vēl jo vairāk  — eksperimentālo atbilžu netiešais rezultāts pats par sevi ir kāds lielāks vēstījums, proti, pastāv enerģijas, kuras zinātne vēl nav pamanījusi, un ir spēki, kuri vēl joprojām ir nezināmi. Aiz tās robežlīnijas, ko mēs jau zinām par subatomārā līmeņa ainavu, joprojām paliek norādes par tālāk atrodamajiem izpētes reģioniem un, iespējams, pat veselām pasaulēm vēl aiz šiem kvantiem.

 

Kāpēc zinātnei bail no pārdabiskā? Kas ir virtuālās daļiņas un virtuālās būtnes? Vai Dieva esamību var pierādīt? Vai Visums ir kas tāds, ko var ieslēgt un izslēgt? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atbildes atradīsiet vienā no slavenākajām Maikla Talbota grāmatām “Viņpus kvantiem”.

 

Bērnu ārsts-reanimatologs Pēteris Kļava par grāmatu saka: “Ir pienācis laiks, kad pagaidām daži zinātnieki izsakās par to, ko zināja un pat pierādīja praksē daudzi svētie Tibetas un Indijas jogi, ka realitāte ir neduāla un iluzora, bet tas nenozīmē, ka tiek atcelta Mīlestība un Līdzjūtība. Šajā grāmatā aizraujoši tiek spriests par to, kas ir realitāte, dzīves jēgas programmas nodrošinātājs. Mūsu ēras 8. gs. Indijas garīgais reformators Šankara

bija teicis Dievs ir reāls, Visums nereāls, bet Visums arī ir Dievs, vai Tibetas ietekmīgākais skolotājs Padmasambhava mācīja, ka nav tas, kas skatās un uz ko skatās, un tepat Rīgā nesen kādā ģimenē septiņus gadus jauna meitenīte vēstīja vecākiem :"Jūs neuztraucieties, es jums pateikšu, kā viss ir patiesībā, kad Dieviņš lasa savu izdomāto Pasaku, mēs parādāmies viņa prātā." Tātad zinātniekus un svētos vieno kopīga interesekas ir Absolūtās Realitātes informācija jeb Mūžības Gaisma. Vieni par to strīdas, citi to realizē. Mēs mēģināsim vismaz uzzināt par to. 
 

Hobiji