Noslēdzies literārais konkurss (Papildināts!) 8

Valkas novada literārās apvienības un Latvijas Bērnu fonda organizētā konkursa "Doma izgaismo vārdu" balvas saņēmusi Sendija Ieva Kurzemniece no Valmieras, Mārtiņš Dubovskis no Neretas un Gundars Tomašs no Vecpiebalgas.

Kā aģentūru LETA informēja Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brūvere, Latvijas Bērnu fonda stipendiju 100 eiro apmērā žūrija piešķīra Sendijai Ievai Kurzemniecei.

Konkursa veicināšanas balvas žūrija piešķīra Laurai Dapševicai no Rankas, Elīnai Bombakai no Rencēniem, Mārtiņam Leimanim no Smiltenes, Amandai Zariņai no Jaunpiebalgas un Agnim Adienim no Valkas pagasta.

Žūrijas komisijā darbojās Latvijas radio žurnāliste Liega Piešiņa, Valkas ģimnāzijas literatūras un latviešu valodas skolotāja Ruta Kriviņa, dzejnieks un dramaturgs Normunds Rudzītis, Latvijas Bērnu fonda viceprezidente Vaira Vucāne un Valkas novada literārās apvienības vadītāja Brūvere.

Konkurss notika pirmo gadu un tajā piedalījās 35 jaunie autori no Rencēniem, Valmieras, Jaunpiebalgas, Rankas, Lizuma, Dobeles, Neretas, Smiltenes, Talsiem, Jelgavas, Vecpiebalgas, Ērģemes, Pededzes un Valkas pagasta.

Komentāri 8

biruta

atkal maskina, skumji ka neviens pasakums nevar bez viņas notikt..

pirms 6 gadiem, 2014.12.07 17:39

Ints

Tak piedomā ko raksti, otrkārt, ja nemāki pareizi uzrakstīt uzvārdu, tad vispār neraksti. Treškārt, visi jau zin, kas Tu esi, mūsu mīļo draudzenīt!

pirms 6 gadiem, 2014.12.07 20:50

...

Tak nomierināties!

pirms 6 gadiem, 2014.12.07 21:55

..............

ta tante kurai bija problēmas ar nerviem?

pirms 6 gadiem, 2014.12.12 09:51

Gandons

Patiesībā tas kadrs, kurš noliek Smiltenes aktīvos iedzīvotājus, ir dziļi nelaimīga meitene. Un varbūt pati pie tā nav vainīga. Un varbūt viņai vajadzīga ārsta palīdzība. Bez tā, ka bērnībā apbižota, arī tagad ir grūti – draugu nav, tādejādi starplaikos iemetot kādu žulti portālos un diskusiju telpās. Šis (http://ls.lv/?i1m33p90) it kā nekas briesmīgs viņai nav... Slēpties var gana veiksmīgi. Bet viņa to neprot. Viņai gribas savu jēlību ielikt komentāros uzreiz un tūlīt, kādreiz izmantojot proxy serverus vai darba datorus. Un tad visa slēpšanās ir vējā. Varu Tev 81.198.204.14 – ip adreses īpašniece, joka pēc pateikt, ka vienreiz dzīvē man nācās dzīt pēdas kāda komentāra (precīzāk e-maila) autoram. Uzrakstot pamatotu iesniegumu par konkrēto IP adresi interneta diapazona "provaideram", pie vainīgā vārdu nonācu tīri veikli. Nekad nedomā, ka esi visgudrākā, turpini apmelnot aktīvos iedzīvotājus, kā arī neaizmirsti pa starplaikiem kaut ko iepļekāt forumos, diskusijās un komentāros. Tavs vārds parādīsies!

pirms 6 gadiem, 2014.12.08 00:26

Lija

Ceru, ka viņa pēc šī nomierināsies. Viņas jēlības un glupības katrā tēmā ir jau līdz kaklam.

pirms 6 gadiem, 2014.12.08 22:04

Hobiji