Olivers Kūns: “Viss, kas jāzina vīrietim”

Ideāla grāmata, kas nepieciešama katram vīrietim!

Lai vīrietis varētu padižoties draugu pulkā, apburt savu sievieti ar romantiskām vakariņām, meisterīgi tikt galā  ar mājas darbiem un bērnu audzināšanu, uzvarētu jebkurā erudīcijas spēlē – viss, kas viņam ir nepieciešams – ir šī grāmata!

Tajā atradīsiet informāciju par politiku, filozofiju un mākslu; par futbolu, seksu un pavedināšanu; par etiķeti, dizainu un pašaizstāvēšanos; par reliģiju, arodiem un pirmo palīdzību; par izdzīvošanas skolu piedzīvojumu meklētājiem; par smalkas uzvedības niansēm augstākajā sabiedrībā, par mākslu iepazīties un uzturēt sarunu; par to, kā uzvarēt pokera spēlē un uzturēt māju, veikt dažādus remontus un rast izeju bezcerīgās situācijās; kā arī par visu, kas vīrietim jāiemāca saviem dēliem.

Šī grāmata apkopo veselu bibliotēku — beidzot vienviet var atrast visu, kas mūsdienu vīrietim jāzina. Tā nav tikai grāmata, bet arī labs draugs un padomdevējs.

Grāmata būs lieliska dāvana gan dumpīgam pusaudzim, gan kungam labākajos gados un to noteikti būs interesanti pārlabpot arī ikvienai dāmai!

Hobiji