Sākas dalībnieku pārreģistrācija akcijai „Gaismas ceļš – Grāmatu draugu ķēde”

Jau pēc desmit dienām, 18.janvārī, notiks viens no centrālajiem Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanas notikumiem, akcija „Gaismas ceļš – Grāmatu draugu ķēde”, kad no rokas rokā tiks nodotas grāmatas no Latvijas Nacionālās bibliotēkas vecās ēkas uz jauno mūsdienīgo celtni Daugavas otrā krastā – Gaismas pili. Tādēļ, lai veiksmīgi un organizēti noritētu akcija, ir uzsākta dalībnieku pārreģistrācija. Akcija sāksies pl.12:00.

Ikvienu, kurš līdz šim ir pieteicies akcijai „Gaismas ceļš – Grāmatu draugu ķēde”, lūdzam apstiprināt savu dalību pa tālruni 67037969 vai mobilo tālruni 29357445 vai e-pastu [email protected], lai precizētu ierašanās laiku un vietu. 


Katram no astoņiem posmiem būs noteiktas pulcēšanās vietas, kurā katrs dalībnieks saņems dalībnieka atšķirības zīmi un, sekojot koordinatoru norādēm, ieņems vietu Grāmatu draugu ķēdē. 


Tie, kas šobrīd vēlas reģistrēties, lūdzam nosūtīt pieteikumu uz e-pastu [email protected], kurā jānorāda savs vārds, uzvārds, tālruņa numurs.  Reģistrēties akcijai var līdz 16.janvārim. Apstiprinot vai piesakot savu dalību akcijā, organizatori konkretizēs katra dalībnieka pulcēšanās vietu.


Lai Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanas nedēļas pasākumu laikā rīdzinieki un pilsētas viesi pēc iespējas mazāk izjustu sabiedriskā transporta kustību izmaiņas, ir precizēti daži no akcijas maršruta posmiem. Tie ir: 1.posms – Vērmanes dārzs; 2.posms – Merķeļa iela; 3.posms – Brīvības bulvāris; 4.posms – Kaļķu iela; 5.posms – Kaļķu iela/Kungu iela; 6.posms – 11.novembra krastmala; 7.posms – Akmens tilts; 8.posms – Akmens tilts pie Gaismas pils. 


Eiropas kultūras galvaspilsētas programmu organizē Nodibinājums Rīga 2014 sadarbībā ar valsts, pašvaldības un nevalstiskajām kultūras organizācijām, radošajām apvienībām. Programmu finansē Rīgas dome, Kultūras ministrija un Eiropas Komisija. Rīga 2014 programmas partneris ir Lattelecom, kas arī nodrošina tehnoloģisko atbalstu.

Hobiji