Smiltenes novada dzejnieki grib kopīgu grāmatu 2

Smiltenes novada dzejnieki iecerējuši nākamajā gadā līdz Smiltenes pilsētas svētkiem izdot ilustrētu savas dzejas kopkrājumu. Grāmatas izdošanā viņi cer uz Smiltenes novada domes atbalstu.


Šobrīd jau tiek apzināti visi Smiltenes novada dzejdari, kuri vēlas redzēt šajā grāmatā iekļautas arī savas vārsmas. Līdz šim tāda veida krājums Smiltenes novadā nav izdots.


Aizvadītajā trešdienā Smiltenes novada bibliotēkā notika pirmā novada dzejnieku sapulce, kurā tika spriests par dzejas kopkrājuma sagatavošanu un izdošanu, informē smilteniete Elīna Kubuliņa-Vilne. Kopā ar dzejnieci Smaidu Maskinu viņa ir viena no iniciatorēm krājuma izdošanā.


Šobrīd apzināti jau 13 Smiltenes novada dzejdari, kuri iesniegs savus dzejoļus plānotajam krājumam. “Gaidām arī citus dzejniekus no Smiltenes novada, kuri vēl nav pieteikušies,” aicina E. Kubuliņa-Vilne. Kopā ar dzejnieci Kornēliju Apškrūmu viņa apņēmusies veikt plānotās grāmatas rediģēšanu, palīdzot Smiltenes novada bibliotēkas bibliogrāfei Aldai Liukei.


Interesenti lūgti pieteikties, rakstot uz e-pastu [email protected] , vai zvanot pa tālruni 26353709 (Smaidai Maskinai) vai 29813377 (Elīnai Kubuliņai-Vilnei).


Ieinteresētie dzejnieki arī aicināti apmeklēt nākamo novada dzejdaru sapulci, kas notiks 13. novembrī Smiltenes bibliotēkas telpās. Sākums - pulksten 17.

Komentāri 2

peka

Apsveicama ideja! Sen jau tādu grāmatu vajdzēja!

pirms 7 gadiem, 2013.10.16 15:58

malači

prieks, ka arī Smiltenes novadā sasparojas dzejnieki. Valkas novadā šogad būs svētki- grāmatas atklāšana

pirms 7 gadiem, 2013.10.16 16:07

Hobiji