Žurnālā “Dzīvespriekam” februārī 2

Žurnālā “Dzīvespriekam” februārī   – pēc senču tradīcijām – sveču mēnesis, bet pēc aktualitātes – olimpiskais mēnesis. Turam īkšķus par mūsējiem! 


Jo īpaši par Martinu Dukuru, jo pēc dinamiskajiem rezultātiem, viņš ir galvenais favorīts uz uzvaru Soču 2014.gada ziemas olimpiskajās spēlēs. Par Martinu runājot, tikpat svarīga ir viņa komanda – brālis Tomass un tēvs Dainis. Starp citu, Dukuru ceļš  līdz atzinībai nebūt nav tik gluds kā Siguldas trases ledus. Māra Zemberga intervijā ir stāsts par skeletona attīstību Latvijā, par automašīnu tirgošanu, lai būtu līdzekļi sportam.  


Februāra žurnāls ir bagāts ar praktiskiem padomiem - 

 par to, kāpēc jāpārbauda sirds un asinsvadi; kurš ir tas brīdis, kad jāsāk uztraukties

 par sava “motoriņa” darbošanos. 

 par  to, ka arī ziemā var vārīt zaptes, izmantojot eksotiskos augļus.

 par sēklu piedāvājumu un prasmi tās pirkt.

 par to, kā vilināt un mānīt asarus. 

par dzīvnieku veselības problēmām un riskiem saslimt to saimniekiem. 

par sveču laika ticējumiem.par rituāliem, lai novērstu ļaunu aci.


 Un visi darbi jādara ievērojot Mēness fāzes, tad efekts būs redzamāks. “DzīvesPriekam” piedāvā sertificētas astroloģes Aijas Austrumus sastādīto darbu kalendāru, ievērojot Mēness fāzes.

Ziema ir īstais laiks, lai ietu uz teātriem. Ieskats teātru jaunumos. Turpinot tēmu par to, ka Latviju jāiepazīt ik gadu no jauna, viesojamies Alūksnes dabas muzejā Vides labirints.    

Komentāri 2

līdzjutējas

Neesam Dzīvespriekam lasītājas, bet gribētu ,lai arī Ziemeļlatvijā būtu kāda intervija ar Daini Dukuru un viņa ģimeni, jo viņš mācījās Valkas 1. vidusskolā.Lai veicas brāļiem un medaļas krājas !

pirms 7 gadiem, 2014.02.05 15:14

OzolaS

Par "Dzīvespriekam" lasītāju automātiski kļūst ikviens no "Ziemeļlatvijas" abonentiem, kurš laikrakstu kopā ar TV Programmu izvēlas saņemt pasta kastītē. Tāpēc varam teikt - "Ziemeļlatvijas" lasītājs ir arī "Dzīvespriekam" lasītājs"! Ja neesat abonents, vēl redakcijas birojos - Smiltenē un Valkā var paspēt nokārtot maksājumu arī par februāri, un pat saņemt jau šo piektdien gan laikrakstu, gan žurnālu. Izmantojiet iespēju!

pirms 7 gadiem, 2014.02.05 16:03

Hobiji