Neatrod Smiltenē telpas ziemas skeitparkam 9

Nav īstenojusies vairāku pusaudžu iecere ar uzņēmēju atbalstu Smiltenē izveidot ziemas skeitparku jeb in - door (iekštelpas skeitparkam), kur varētu trenēties frīstaila cienītāji velosportā, skeiteri un skrituļslidotāji.

Uz laikrakstā "Ziemeļlatvija" izteikto pusaudžu aicinājumu uzņēmējiem atvēlēt skeitotājiem neizmantotu angāru vai citu piemērotu telpu sportiskām aktivitātēm ziemas mēnešos neviens neatsaucās."Žēl. Liela prieka par to nav," atzīst ziemas skeitparka idejas virzītājs smiltenietis Kristaps Krēgers (16 gadu).Kopš šovasar Smiltenē vietējā pašvaldība jauniešiem atvēra skeitparku, viņiem iepatikās tur braukāt, un negribas riteņus likt mierā arī ziemas mēnešos. Taču, neatrodot telpas ziemas skeitparkam, tas būs jādara. "Jau tagad nekur braukāt nevaram," saka Kristaps.Laikraksts "Ziemeļlatvija" jau rakstīja par pusaudžu ieceri pašiem sameklēt skeitparka konstrukcijas (vienu konstrukciju sponsorēt sola veikals "Velobode Nr. 1") un pašiem satīrīt telpas, ja vien kāds viņiem tās ierādītu. Kristaps gan teic, ka joprojām nav zaudējis cerību atrast telpas "in - door" - ja ne tagad, tad vēlāk.

Komentāri 9

Karlis

Hmm!Nezinu..man liekas,ka viniem nemaz nevaidzeja.Jo skeitparks beigas nebij ciena un 95% tapat dauzijas pie Top centra

pirms 13 gadiem, 2007.12.03 12:06

haha

nu ko tad tu saproti, gan jau pats nebrauc ne ar velo, ne ko citu.
es par. in-door 100% ir vajadziigs.
un, ja ar skeitprku butu vairak paventusies, tad ari tas butu vairak cienja. Valgaa ir liels, labs indoors, kapec lai seit nebutu? ir tacu daudzi tuksi angari.... zel, zel,ka atkal neatbalsta jaunieshus. tad lailabak dzer, pipe un spriceejaas nevis "dauzaas" ar ritenjiem un deeljiem?
nesaprotu neko, kadelj neviens negrib atvelet telpas in-dooram? :(

pirms 13 gadiem, 2007.12.03 23:48

pecha_biketrial

95%- izskaitiji katru braucēju? man gan nebūtu laika tādām muļķībām.

95% netusējas pie kāpnēm.. apzinīgākie tur pavizinās vakara pusē, kad mazāk cilvēku, kam traucēt un kas pēctam atlak tizli sūdzētos par to ka viņus gandrīz nosita u.t.t. Ko tad viņiem darīt? Lietot narkotikas, dzert, smēķēt? Iet spēlēt galda tenisu?...

Jā, žēl ka nav atsaucības ar tām telpām, var jau saprast, telpu izmantošana un uzturēšanu maksā naudu..

pirms 13 gadiem, 2007.12.03 23:55

Anita

Bieži izskan doma - par jauniešiem neviens nedomā. Teikšu tā mīļie jaunieši - ja jums kaut ko gribas,vispirms prasiet saviem vecākiem: lai pēr riteņus, ceļ angārus, ierīko trases u.t.t. Bet ja šie to nedara - tad droši un skaļiejiet sūdzēties par bērnu tiesību ierobežošanu.

pirms 13 gadiem, 2007.12.04 14:00

Harijs

Pilnībā piekrītu Anitai. Kāpēc joprojām notiek braukāšana pie TOPa, pie Zemnieksētas??? Jo Jums jau vajaga zīmēties nevis nodarboties ar sportu. Ejiet skriet, spēlēt futbolu, basketbolu, volejbolu utt. nodarbojaties ar tādiem sperta vediem kas Jums un Jūsu vecākiem ir pa kabatai.

pirms 13 gadiem, 2007.12.04 17:27

cik var????

Darat ko gribat,bet ko masat gaisu pie Topa durviim, jau lidz vienai vietai tas viss...

pirms 13 gadiem, 2007.12.04 19:32

viedoklis

man jaunieši netraucē, ne pie Top, ne pie Zemnieksētas... Kas tad nu? Varbūt ka drīz traucēs arī māmiņas ar ratiņiem, jo aizņem uz ietves vairāk vietas kā viens gājējs?

pirms 13 gadiem, 2007.12.06 17:04

hhhaaa

kaada veel ziimeesanaas?
runa neiet par ritenjiem, bet vietu, kur braukt ar tiem ziemaa! kapec nevar atvelet kadu neizmantotu angaru? zeel ja? tad jauniesi dzers piipees utt. paldies, jus esat saprotoshi :@

pirms 13 gadiem, 2007.12.07 01:15

Pensionars

Eu nu nevajaga tagad te svētos no sevis celt, es ļoti labi pazīstu tos saucamos skeiteristus un extremistus uz riteņiem, viņi pīpē ka dūmi vien griežas. Tas pats ziemas skeitparka idejas bīdītājs, ja viņš nepīpē ta es esmu nēģeris.

pirms 13 gadiem, 2007.12.07 17:21

Novados