Aicina atsaukties radošus jauniešus

V/a "Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra" līdz 11. septembrim aicina pieteikties jauniešu iniciatīvas apmācībai "Palaid savu ideju!". Pieteikumus gaidīs no tiem jaunajiem cilvēkiem, kuriem ir vēlme un iniciatīva radīt izmaiņas savā pagastā vai pilsētā, kopienā un sabiedrībā kopumā.

Jauniešu iniciatīvas projektu koordinatore Agnese Lorence informē, ka apmācībām var pieteikties ne vairāk kā divi jaunieši vecumā no 15 līdz 30 gadiem no vienas grupas vai organizācijas. Kopā ar jaunieti apmācības varēs piedalīties atbalsta persona, kurai nav vecuma ierobežojuma.

Mācības, kas notiks no 22. līdz 25. septembrim viesu namā "Melturi", Amatas novadā, būs bez maksas, jo aģentūra segs uzturēšanās, ēdināšanas un mācību izdevumus. Vienīgais, kas dalībniekam būs jāsedz, ir ceļa izdevumi turp un atpakaļ.

Lai pieteiktos mācībām, jāaizpilda pieteikuma anketa un līdz 11. septembrim jānosūta uz [email protected]. Anketas meklējiet jaunatne.gov.lv un ziemellatvija.lv. Vairāk informāciju par apmācībām var iegūt, zvanot uz 67358064.

Novados