Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina rakstīt projektus skaistuma atklāšanai 2

Biedrība "Lauku partnerība Ziemeļgauja" ir izsludinājusi konkursu "Ja redzi skaisto, parādi to citiem!". Tā uzdevums ir veicināt vietējo iedzīvotāju iesaistīšanos savas apkārtnes labākā iepazīšanā, sakopšanā un rosināt uz ierastām lietām paraudzīties netradicionāli.

Konkursā tiek aicinātas piedalīties komandas, un katrā no tām jābūt vismaz četriem cilvēkiem - diviem pieaugušajiem (ģimeņu vai domubiedru grupas) un diviem bērniem vecumā līdz 16 gadiem.

"Komanda konkursā piedalās ar pieteikumu, kurā aprakstāms kāds tuvākā apkārtnē esošs dabas, kultūrvēstures vai cits interesants objekts, kas pašlaik cilvēkiem nav plaši pazīstams. Piemēram, ja ir zināms par kāda objekta esamību, bet uz to nav virziena norādes, tas ir ieaudzis krūmos, pie tā nav ne informācijas, ne uzraksta, tas nav piemērots ne apskatei, ne citādai izmantošanai un tā joprojām," skaidro biedrības "Lauku partnerība Ziemeļgauja" projektu koordinatore Rūta Zepa.

Pieteikumā jāapraksta komandas versija par to, kas darāms, lai šo objektu sagatavotu tā, ka to varētu ērti apskatīt un izmantot. Katra pagasta un pilsētas teritorijā konkursa vērtētāji atbalstīs labāko un interesantāko ieceri, kuras īstenošanai biedrība piešķirs finansējumu simts latu apmērā.

Pieteikuma veidlapa un informācija par to, kādi vēl dokumenti pievienojami pieteikumam un kā notiks pieteikumu vērtēšana, atrodama biedrības "Lauku partnerība Ziemeļgauja" mājas lapā www.zgauja.lv.Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš visā biedrības darbības teritorijā noteikts līdz šā gada 8. oktobrim, bet rezultātus paziņos 12. oktobrī. "

Projektu pieteikumi jāiesniedz vietējās pašvaldībās. Novada veidotā vērtēšanas komisija vislabāk pārzina vietējo situāciju, tāpēc arī tai ļauts izšķirt, kuram projektam dodama priekšroka," skaidro R. Zepa. Apstiprinātie projekti īstenojami līdz šā gada 29. decembrim.

Komentāri 2

atspere

Cik forši uzlikt kārtējo zīmi uz vietu, kur labākā gadījumā ved knapi izbraucams ceļš vai jāvelkas kājām...

pirms 10 gadiem, 2010.09.14 16:59

Pasaku teicējs

Vienmēr esmu brīnījies par šiem projektiem. Nezinu kurš tad īsti par mums ņirgājās - Eiropa vai mūsu pašu LAD. KO var izdarīt par 100 latiem? Man nav pieņemama pati lauku partnerības ideja Latvijā. Tā ir vienkārši smieklīga. Cilvēkiem laukos ir nepieciešamas sociālās rehabilitācijas programmas , lai viņus vispār " atdzīvinātu" domāšanai, bet te ar patosu sauc :"Ņemiet 100 latus un taisiet soliņu.!" Esmu sociāli aktīvs cilvēks, bet uz to gan man gribās atbildēt - Ejiet taču jūs galīgi ..... !

pirms 10 gadiem, 2010.09.16 13:43

Novados