Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina ziedot mīkstās rotaļlietas un grāmatas

Tuvojoties Ziemassvētkiem Latvijas Sarkanā Krusta Smiltenes nodaļa vēlas iepriecināt pilsētas maznodrošināto ģimeņu bērnus, dāvājot rotaļlietas.

 

"Katram no mums svētku sajūtu dod egļu mirdzums un piparkūku smarža. Ikviens esam gandarīti sagādāt prieka un laimes mirkli otram. Varbūt jūsu mājās skumst kāda vientuļa rotaļlieta vai grāmata, kas varētu atrast sev jaunu draudziņu un jaunas mājas.

 

Arī tā varam radīt prieku maznodrošināto ģimeņu bērniem," Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Smiltenes nodaļas vadītāja Maruta Vīgante aicina iedzīvotājus atsaukties un ziedot. To varēs izdarīt līdz 15. decembrim, atnesot rotaļlietas uz LSK Smiltenes nodaļu Dārza ielā 3. Pavisam plānots iepriecināt nedaudz vairāk kā simts bērnu no maznodrošinātajām ģimenēm Smiltenē.

Pagaidām Smiltenes nodaļa saņēmusi vairākus maisus ar mīkstajām rotaļlietām. "Ziemassvētki ir dāvināšanas laiks. Iespējams, mājās mazgājot un sapošot savas vecās rotaļlietas, bērni sajutīs dāvināšanas un došanas prieku. Droši var nest arī grāmatas, jo pēdējā laikā, apmeklējot mūsu nodaļu, cilvēki vairākkārt interesējušies par bērnu grāmatām," teic M. Vīgante.

"Ziemeļlatvija" noskaidroja, ka maznodrošināto ģimeņu bērnus iepriecinās arī ar piparkūkām, ko solījuši sarūpēt Smiltenes ģimnāzijas skolēni.

Novados