Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Arodbiedrība lūdz pieteikties Robežsardzes darbiniekus

Neatkarīgā policistu arodbiedrībā (NPA) pēc palīdzības vērsās Saeimas Zaļo Zemnieku savienības (ZZS) frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis, lūdzot sameklēt Robežsardzes darbiniekus, kuri atbalsta vai arī ir gatavi veidot arodbiedrību Robežsardzē.

 

Saeimas ZZS frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis un tā vietnieks Ingmārs Līdaka ir gatavi atbalstīt NPA ierosinājumu grozīt likumu, lai arī Robežsardzes darbiniekiem būtu tiesības apvienoties arodbiedrībās, kā tas jau ir Valsts policijas darbiniekiem, robežsargiem visās Eiropas Savienības valstīs.

 

Lai efektīgāk un ātrāk šo jautājumu izskatītu Saeimā, nepieciešams Robežsardzes darbinieku griba, atbalsts un spējas pārstāvēt savu viedokli Saeimas komisijās. NPA palīdzēs Robežsardzes darbiniekiem arodbiedrības veidošanā ar savu pieredzi.

 

NPA aicina Robežsardzes darbiniekus, kuri ir gatavi un vēlas pārstāvēt Robežsardzes darbiniekus arodbiedrības veidošanas jautājumos, pieteikties NPA pa tālr. 20222755, 20221772 vai sūtot e-pastu [email protected].

Novados