Atbalstot Barona ielas pārveidi par tirdzniecības ielu, nodibina biedrību 1

Lai paustu atbalstu tirgotāju iniciatīvai, pārveidot Kr. Barona ielu par Baltijā garāko tirdzniecības ielu, Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) aicina visus interesentus uz tikšanos ceturtdien, 24.novembrī, kurā tiks prezentēta arī jaundibinātā Barona biedrība.

„Mūsuprāt, tirgotāju vēlme, veidot Barona ielu par tirdzniecības ielu, ir pilnībā pamatota. Šāda izvēle ne tikai padarītu Latvijas galvaspilsētu pievilcīgāku tūristiem, kas vēlas vienuviet atrast dažādus interesantus veikalus, bet arī nestu mūsu kultūras vērtības - Krišjāņa Barona - vārdu pasaulē," skaidro LTA prezidents Henriks Danusēvičs.

LTA ir izstrādājusi sīkāku pamatojumu, ko kopā ar tirdzniecības ielas attīstības plānu izskatīs un apspriedīs biedrības Barona iela pilnsapulcē 2011.gada 24. novembrī plkst.11. Kā pirmo taustāmo soli LTA izveidojuši Barona ielas tirdzniecības karti, kas tiks izplatīta Rīgas Lidostā, pievienotas žurnālam „Rail Way", nozīmīgākajās viesnīcās un taksometros, kā arī izsniegtas tirgotājiem patstāvīgai izplatīšanai.

Nodibinātā Barona biedrība, kurā var iesaistīties ikviens tirgotājs, varētu būt LTA kolektīvs dalībnieks ar patstāvīgu budžetu, par kura līdzekļu izlietošanu lēmēji būtu Barona ielas tirgotāji.

Šobrīd projekta attīstībā jau piedalās „Barona centrs', „Galerija Centrs", „Rozes grāmatnīca", „Grupa 93" un „Retail Baltic".

Komentāri 1

terbatas

ar ko slikta terbatas iela? to varetu pat parveidot par gajeju, un pat tirgu izveidot, bez humpalam un spirtiks cigaretes piegarsas.

pirms 9 gadiem, 2011.11.24 11:52

Novados