Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bezmaksas seminārs Vidzemes nevalstiskajām organizācijām

Valkā 28. septembrī notiks bezmaksas seminārs Vidzemes nevalstiskajām organizācijām - NVO grāmatvedība.

Nodarbībā apskatītās tēmas: divkāršā ieraksta grāmatvedība, attaisnojuma dokumenti, ziedojumu uzskaite, atsevišķā uzskaite projektu vajadzībām, ar personālu saistītās finanses, bilances sagatavošana, atskaites Valsts ieņēmumu dienestam.

Semināru vadīs pieredzējusi NVO un biznesa grāmatvede, Vidzemes reģionālā atbalsta centra „Dardedze" grāmatvede Inese Ločmele.

Piedalīties var NVO pārstāvji no visas Vidzemes, seminārs ir bezmaksas. Tomēr jāņem vērā, ka vietu skaits ir ierobežots, tāpēc jāpiesakās Latvijas - Igaunijas institūtā (zvanot 29158517 vai rakstot [email protected]) līdz 27. septembrim.

Apmācību sērijā kopā ietilpst četras tēmas: 1) NVO dibināšana un sabiedriskā labuma statuss; 2) finanšu piesaiste; 3) stratēģiskā plānošana un misijas īstenošana; 4) grāmatvedība. Apmeklējot visas četras nodarbības, dalībnieks saņems apliecinājumu par īsā NVO apmācību kursa apguvi.

Semināru norisi finansiāli atbalsta Tieslietu ministrija un Sabiedrības integrācijas fonds.

Novados