Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Biedrība “Atbalsts Valkas ģimenēm” un rotaļu centrs “Mana kabatiņa” svinēs divu gadu jubileju

"Labdarība ir tā, kas vieno cilvēkus, un ziedojot mēs paši kļūstam labāki," uzskata biedrības "Atbalsts Valkas ģimenēm" valdes priekšsēdētāja Ilze Leicāne.

Atzīmējot biedrības "Atbalsts Valkas ģimenēm" un rotaļu centra "Mana kabatiņa" divu gadu pastāvēšanas jubileju, trešdien, 22. decembrī, pulksten 14.00 Valkas kultūras namā notiks labdarības pasākums "Mēs esam viens otram". I. Leicāne aicina ikvienu apmeklēt Latvijas leļļu teātra izrādi "Ziemassvētku brīnums", kā arī iepirkties labdarības saldumu tirdziņā.

"Visus saziedotos līdzekļus tērēsim rotaļu centra uzturēšanai," informē I. Leicāne.

Īsteno vairākus nozīmīgus projektus Divu gadu aktīvas darbības laikā biedrība izaugusi arī personāla ziņā. Pateicoties Nodarbinātības valsts dienesta projektiem, biedrībā nodarbināti jau pieci darbinieki. Tas ikdienā palīdz nodrošināt biedrības sekmīgāku darba organizāciju un pasākumu rīkošanu.

Šogad biedrība īstenojusi trīs lielus projektus, labiekārtojot rotaļu istabu "Mana kabatiņa" (tā atrodas Valkā, Rūjienas ielā 3, bijušajā poliklīnikas ēkā) un nodrošinot nodarbības bērniem un vecākiem.

"Esam kļuvuši par lielu atbalstu tām mammām, kurām ikdienā uz kādu laiku nepieciešams pieskatīt mazuli," uzskata I. Leicāne. Viņa ir gandarīta arī par to, ka šogad izdevies atklāt TV3 raidījuma "Māmiņu klubs" filiāli Valkā, kur novada teritorijā dzīvojošajiem jaunajiem vecākiem ir iespēja gan iegādāties, gan arī apskatīt "Māmiņu kluba" pieejamo informāciju.

Tāpat biedrība kļuvusi par sadarbības partneri igauņu jauniešiem no Vilandes apriņķa demokrātijas projektā. To īsteno 15 Latvijas un tikpat arī Igaunijas novados, iesaistot jauniešus aktīvāk iemācīties pieņemt lēmumus.

Biedrība ir ne vien darbojusies atbalsta un izglītības jomā, bet arī šogad izdalījusi 135 pakas ģimenēm projektā "Pārtikas banka".

Tāpat I. Leicāne īpaši priecājas par šonedēļ saņemto ziņu, ka ir apstiprināts biedrības izstrādātais projekts "Palīdzēsim māmiņai". Tā ietvaros paredzēts organizēt desmit lekciju kursu māmiņām par bērniņu audzināšanu, kā arī notiks darbs četrās radošajās darbnīcās, kurās varēs iemācīties vērt pērlītes, iesaiņot dāvanas, darināt rotaļlietas un apgleznot traukus.

Atsaucība - neliela Viens no biedrības pēdējā laika redzamākajiem darbiem ir "Labo darbu bodītes" atvēršana Valkas pilsēta centrā - ēkā, kur darbojas veikals "top!". Bodītes pārdevēja Kristīne Bite laipni izrāda savu valstību, piebilstot, ka veikaliņš darbojas tikai otro nedēļu.

Te par ziedojumiem var iegādāties grāmatas, rokdarbus, rotaslietas un citas saimniecībā noderīgas mantas. Tāpat ikviens ir aicināts ne vien iepirkties, bet arī ziedot savā saimniecībā nederīgās lietas - traukus, apģērbu un apavus. Uz jautājumu, vai valcēnieši labprāt atbalsta grūtībās nonākušos cilvēkus, Kristīne atbild, ka diemžēl atsaucība ir neliela.

Viņa pati biedrībā iesaistījusies pirms diviem gadiem, kad no Smiltenes pārcēlusies uz dzīvi Valkā. Kristīne audzina trīsgadīgu meitiņu, tāpēc ir priecīga, ka laikā, kamēr mazule atrodas bērnudārzā, pašai ir nodarbošanās. Līdz ar iesaistīšanos biedrībā jaunā sieviete ir iepazinusi arī vietējos iedzīvotājus.

Novados