Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Emmaus Smiltene” pašlaik labākais piedāvājums telpu ziņā ir Valkā 13

Sabiedriskā organizācija "Emmaus Smiltene" vēl joprojām ir telpu meklējumos. Izskatīti dažādi piedāvājumi tepat Smiltenē un tās tuvumā, bet neviens neatbilstot meklētajam.

 

Sazinoties ar "Emmaus Smiltene" valdes priekšsēdētāju Āriju Indrikovsku, uzzinājām, ka nekas nav mainījies. Kā iepriekš plānots, organizācija uz Valku nav pārcēlusies. Arī tuvāko nedēļu laikā nedomā to darīt, kaut gan kaimiņu pilsēta ir gatava to uzņemt.

 

 

Par to, ka "Emmaus" atrodas un darbojas SIA "Būvei" piederošajās telpās Smiltenē, Dzirnavu ielā 4, telefonsarunā apstiprināja arī uzņēmuma vadītājs Sarmis Zauska.

 

Ā. Indrikovska atklāja, ka vēl joprojām tiek meklētas organizācijai atbilstošas telpas Smiltenē vai tās tuvumā. "Es vairs par to negribu runāt. Varu pateikt vienīgi to, ka meklējam telpas. Tad, kad būs skaidri zināms, vai paliksim tepat Smiltenē vai kaut kur citur dosimies, informēsim sabiedrību," teica valdes priekšsēdētāja. Viņa sīkāk notiekošo laikrakstam patlaban negribēja komentēt.

 

Tomēr mēs uzzinājām, ka variants par došanos uz Valku vēl nav izslēgts. Tieši tas patlaban esot labākais piedāvājums telpu ziņā. Bet vēl cerība nav zudusi, meklēto atrast Smiltenē. "Pagaidām apskatītas vairākas privāto telpas, bet tās jau neesam spējīgi atmaksāt," nosaka Ā. Indrikovska.

 

Par sabiedriskās organizācijas nodomiem un plāniem īstas skaidrības nav uzņēmējam S. Zauskam. "Atkal bija noruna, ka viņi turpina meklēt telpas. Bet nav īsti skaidrības, ko organizācija tagad dara. Pagaidām vairāk telpu viņi nav atbrīvojuši, kā tikai to, ko rudenī. Cik noprotu, Valkā taču viņus gaida," saka S. Zauska. Arī viņš nevēlējās izplūst detaļās par organizāciju.

 

Iepriekšējā publikācijā rakstījām, ka izmaiņām bija jābūt jau pēc 1. februāra. Bet nekas nenotika. Tagad Ā. Indrikovska teica, ka ilgākais, līdz kuram uzturēšoties pašreizējajās telpās, būšot 1. marts. "Ziemeļlatvija" arī turpmāk turpinās sekot līdzi sabiedriskās organizācijas darbībai.

Komentāri 13

atbalstu Emmausam!

Vareeja jau tomeer atrast kaadu kompromisa variantu un palikt tepat Smiltenee! Kaut kaa neticas, ka shajos ekonomiski gruutajos laikos tas telpu iziireetaajs kaut ko dikti ienesiigaaku pilseetas nomalee atradiis! Tik tieshaam- nezinot neko siikaak par apstaakljiem, izskataas, ka blakus esoshajaa atremonteetajaa meebelju veikalaa dziiviiba knapi turas- Emmausaa ka tik nav vairaak apmekleetaaju un pie viena tie iegriezhas arii meebelees ( varbuut)! Emmaus Smiltenee ir vajadziigs! Arii muusu gjimene esam tur atdevushi daudz lietu labdariibaai, kaa arii esam noderiigas mantas iegaadaajushies !

pirms 11 gadiem, 2009.02.11 22:21

Kamene

Nē, nu ir jau tā Smiltene medus muca un biznesa centrs mūsu rajonā. Kāpēc lai Emmaus dotos uz sādžu, ko sauc par Valku.

pirms 11 gadiem, 2009.02.12 12:09

Man jau patika tas "biznesa centrs" -skan jau labi, tikai bez satura.

pirms 11 gadiem, 2009.02.12 13:17

Kāpēc gan kādam uzņēmējam būtu jāuztur Emmaus?! Ja nevar maksāt, ko prasa, tad nu diemžēl ir jāaiziet un jāskatās, ko var atļauties organizācija. Tāpēc jau nav jācieš uzņēmējam. Manuprāt, visu cieņu S.Zauskam, ka viņš vēl ar norunām mēģina palīdzēt un ļooti nāk pretī Emmausam.

pirms 11 gadiem, 2009.02.12 15:21

Uvis

Jau kuro reizi atkārtoju - TAS IR TIKAI BIZNESS... Meklējiet paši telpas! Nevajag sevi pasniegt kā labvēļus, cietējus. fuj!

pirms 11 gadiem, 2009.02.12 17:11

Kamene

Es tieši par to pašu. Biznesmeņiem, kādi ir arī Emmaus, par telpām jādomā pašiem. Un, ja viņi tāpat maksās nākošajā vietā par telpām, kā to darīja līdz šim, tad vajadzēs meklēt vēl dziļākā sādžā telpas, jo neviens jau par velti nedos. "Nekā personīga, tikai bizness."

pirms 11 gadiem, 2009.02.12 17:26

sēras/kamenei

Kāpēc kamene iedomājas ka ir veikla,ja īstenībā knapi pavilkties var un dzird pa gabalu,kā elsdama pūsdama iedomīgā pārvietojas.''Nekā personīga,tikai bizness.''

pirms 11 gadiem, 2009.02.13 06:48

Kamene/Sērām

Tieši precīzi sevi esi raksturojis. Prieks, ka nekautrējies par sevi pastāstīt. Tagad visi redzēs kāds tu esi, sērains, žēlabains, ka biznesmeņi iet prom no pilsētas. Bet varbūt pats būtu ar mieru samaksāt Emmaus vietā visus rēķinus un parādus? Ak, nē, tu jau labāk tikai pamurkšķi internetā, jo neko citu jau neproti.

pirms 11 gadiem, 2009.02.13 11:39

lenii

Ari atbalstu EMMAUS!

Izskatas, ka S. Zauska grib uzpust pelnu ne no ka - grandiozie tirgus plani izgazas, mebelu veikals ari nikulo - tad atstajiet vismaz Emmaus tajas pasas telpas, gan jau par nosacijumiem vienosieties!
Mebeles jau reti kurs perk mazpilseta - par to naudu atmaksajas brauciens uz Rigu kur par letakam cenam labaka izvele!
Neviens sajos laikos milzu nomas maksu nemaksas - telpas staves tuksas.

pirms 11 gadiem, 2009.02.13 12:25

Kāds vsp zin, cik liela tad ir maksa par tām telpām, lai teiktu, ka tā ir milzu?! ņemot vērā platību.

pirms 11 gadiem, 2009.02.13 15:36

aris

liekaties miera ar to salmu kulsanu. Cik var saprast nav tie labakie laiki ne tam Emmausim ne Zauskam bet ja pasi vienoties par talako nevar lai iet katrs uz savu pusi .

pirms 11 gadiem, 2009.02.21 14:49

valcēniete

Kamene!
Tu mani kā valcēnieti, nudien, aizvainoji, teikšu godīgi! Bet Tev turpmākai zināšanai noderēs šis skaidrojums-
Sādža (kr. деревня) - neliela, samērā kompakti apdzīvota vieta ārpus pilsētas. Izveidojās vēlajos viduslaikos pēc lielģimeņu sairšanas, sakarā ar tradīciju tēva zemi sadalīt vienādos gabalos dēliem. Īpaši izplatīts apmetnes veids Austrumeiropā (Krievijas dienvidos dēvēta par staņicu). Sākotnēji "sādža" nozīmēja mežā nolīstu aramzemi. XVI gs. - aramzemes gabals ar dzīvojamo māju, t.i. saimniecība, bet vēlāk vairākas dzīvojamās mājas ar tām piederīgiem aramzemes gabaliem, pļavām un mežu. Jaunajos laikos - neliela zemnieku apmetne bez savas baznīcas. Attīstoties amatniecībai un transporta infrastruktūrai, daļa sādžu pārauga miestos. Mūsdienu Latvijas teritorijā izveidojās vēlajos viduslaikos Austrumlatvijā. Līdz ar to sādžai raksturīga blīva apbūve (līdz XIX gs. neregulāra, t.s. "kaudzes sādžas", vēlāk ugunsdrošības apsvērumu dēļ, saskaņā ar valsts regulām veidoja t.s. "rindu sādžas" jeb "ielu sādžas"). Ar t.s. "šņorēs" katrai ģimenei sadalītu lauksaimniecības zemi ārpus sādžas (sādžā, kuru veidoja 5-7 sētas, varēja būt vairāk nekā 100 šņoru). Ganības parasti bija koplietošanā. Lielākā daļa sādžu tika likvidētas XX gs. pirmajā pusē, agrārreformas ceļā sadalot zemi un izveidojot viensētu saimniecības.
Lai Jums smilteniešiem labi klājas! Novēlu ar vislabākajiem nodomiem!

pirms 11 gadiem, 2009.02.26 21:09

aivars

domaju ka vajadzeetu saakt ar mazuminnu cilveekiem vienkaarssiem jaaveido ssii organizaacija Latvijas biznesmennim ja nav izdeviigi vinnss neko neziedos!Latvijaa bagaato llauzzu domaassana lloti egoistiska ka tik passam!

pirms 9 gadiem, 2011.02.26 14:25

Novados