Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grundzālieši nodibina biedrību, lai dzīvi pagastā padarītu interesantāku 3

Apņēmības pilni desmit grundzālieši nodibinājuši biedrību "Grundzāle 2010". Viņi vēlas un darīs visu iespējamo, lai pārstāvētu pagasta teritorijā dzīvojošos cilvēkus, aizstāvētu viņu tiesības un intereses, kā arī veicinātu dažādu projektu īstenošanu.

Ideja par biedrības dibināšanu Grundzāles pagasta iedzīvotājiem radās jau pavasarī "Doma ir pavisam vienkārša, mēs vēlamies darīt darbus un censties īstenot projektus, kas nepieciešami iedzīvotājiem.

Vienmēr ir tā, ka ir lielāki izaicinājumi un sapņi, kurus vēlamies piepildīt, piemēram, lai Grundzālei būtu sava estrāde. Ir mazākas lietas un sapņi, kuru īstenošanai nepieciešama tikai vēlme un mazliet gribasspēka. Savu darbību esam sākuši ar mazākajām," stāsta biedrības "Grundzāle 2010" valdes priekšsēdētājs Gints Kukainis.

Gaida apstiprinājumu Šobrīd biedrības dibinātāji sagatavojuši projekta dokumentus Vidzemes kultūras programmas projektiem "Fotogrāfs katrā no mums - ideālas bildes ar kompaktkameru!". Projekts saņēmis pirmā līmeņa apstiprinājumu, taču šobrīd jāgaida atbilde no Ministru kabineta par tālāko projekta virzību.

„Ja atbilde būs pozitīva, protams, mēs tādu gaidām, tad iedzīvotājiem būs iespēja Grundzālē apmeklēt fotografēšanas kursus," informē G. Kukainis.

 

Jādod cilvēkiem iespējaViena no biedrības dibinātājām, sieviešu vokālā ansambļa „Prieks, kur Tu rodies?!" vadītāja Inga Ruka uzskata, ka jārod vietējiem iedzīvotājiem iespēja izpausties un pilnveidoties uz vietas, jo ne katrs var atļauties aizbraukt līdz pilsētai.

„Man patīk tas, ka biedrībā ir radoši cilvēki ar domas lidojumu. Mani saista tas, ka te nav tukša runāšana. Ir vairāki iedzīvotāji, kuri gatavi darboties. Tāpēc ir svarīgs morālais atbalsts,cits varbūt izteiksies skeptiski, arī tas ir nepieciešams. Taču svarīgākais, ka mums visiem ir kopīgs mērķis - uzlabot vidi, kurā dzīvojam," saka I. Ruka.

Komentāri 3

G

Viena biedrība jau ir, būs otra. Pirmās darbība tikai apsīkusi, bet sāka daudzsološi........

pirms 10 gadiem, 2010.09.13 21:52

Novados