Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iespēja saņemt materiālu atbalstu “Emmaus Smiltene”

Sabiedriskā organizācija "Emmaus Smiltene" saņēmusi jaunu sūtījumu ar saimniecībā noderīgām lietām, mēbelēm un apģērbiem no sadarbības partneriem Zviedrijā. Cilvēkiem ar trūcīgas un maznodrošinātas personas izziņu apģērbus un apavus iespējams saņemt bez maksas.

"Emmaus Smiltene" valdes priekšsēdētāja Ārija Indrikovska informē, ka sadales punkta telpās iespēju robežās izvietotas visdažādākās mantas, apģērbi un apavi no pēdējā sūtījuma. Telpu šaurības dēļ atlikušais vedums atrodas organizācijas noliktavā Valkā.

Sabiedriskā organizācija iedzīvotājiem atvērta katru otrdienu, trešdienu, ceturtdienu un piektdienu no pulksten 9.00 līdz 17.00, bet sestdienās no pulksten 9.00 līdz 14.00. Atrašanās vieta - Smiltenē, Dakteru ielā 14 (blakus slimnīcai).

Ā. Indrikovska ievērojusi, ka šā gada laikā aizvien vairāk nāk apmeklētāji, kuriem ir šīs izziņas. "Daudziem cilvēkiem klājas grūti. Diemžēl dažkārt nav vajadzīgo izmēru apavi vai apģērbs, neskatoties uz to cenšamies palīdzēt, cik vien ir mūsu spēkos," stāsta Ā. Indrikovska.

Viņa atklāj, ka organizācija saņēmusi arī skolēnu somas, kuras katru gadu nonāk pie daudziem bijušā Valkas rajona bērniem. Šoziem "Emmaus Smiltene" organizētais labdarības pasākums paredzēts 15. janvārī.

Novados