Ir cerība darboties atbilstošās un izremontētās telpās 1

Latvijas sarkanā Krusta Smiltenes nodaļu sagaida patīkamas pārmaiņas. Uzrakstīts projekts par telpas renovāciju un apgaismojuma ierīkošanu un ir cerība, ka rudens pusē darbu varēs turpināt skaistās un organizācijas vajadzībām piemērotās telpās.

Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Smiltenes nodaļa vairākus gadus atrodas Dārza ielas 3 pagalmā, kur ir neliela, toties izremontēta veselības istaba. Tajā darbadienās LSK Smiltenes nodaļas vadītāja Maruta Vīgante un brīvprātīgie pieņem apmeklētājus un izsniedz pārtikas pakas, savukārt otra telpa šobrīd atvēlēta humānai palīdzībai. Bet, lai nevalstiskā organizācija spētu pilnvērtīgi un vajadzībām atbilstoši strādāt, otrai telpai ir nepieciešams kosmētiskais remonts.

M. Vīgante pastāstīja, ka ir iesniegts projekts "Palīdzības punkta pārtikas paku izsniegšanai nodrošinājuma telpu renovācija un apgaismojuma iegāde" konkursā, ko Smiltenes novadā izsludināja biedrība "Abulas lauku partnerība".

"Remonts mums ir ļoti nepieciešams, jo šobrīd telpa ir ļoti necila, tai nav ne elektrības, ne apkures sistēmas. Tāpēc ziemā radās pat situācijas, kad nebija iespēja ielaist tajā apmeklētājus. Ja viss izdosies, tad projekta ietvaros tiks nomainīta betona grīda pret flīžu klājumu, uzstādīts sildītājs, ierīkots apgaismojums un gar vienu sienu izveidota plauktu sistēma. Ļoti ceram, ka tas notiks vasarā," cer LSK Smiltenes nodaļas vadītāja.

Gaidāmās pārmaiņas cilvēkiem varētu radīt problēmas vienīgi ar humānās palīdzības saņemšanu. Tāpēc jau šobrīd visi aicināti apmeklēt nodaļu, jo ir pieejams plašs klāsts dažādu apģērbu, apavu un citu mantu. Tās visas ir diezgan labā kvalitātē. "Apģērbu šobrīd ir ļoti daudz, tāpēc kādu laiku mēs to no cilvēkiem nevarēsim pieņemt, jo nav, kur uzglabāt. Gaidām ne tikai pilsētniekus, bet arī pagasta iedzīvotājus," M. Vīgante aicina izmantot šo iespēju.

Komentāri 1

Labais

Labi, ka tiek rakstīti projekti, bet Smiltenes pieredze rāda, ka par to nevajag runāt pirms laika, citādi nekas neizdodas.

pirms 10 gadiem, 2011.07.04 13:28

Novados