Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludina labo piemēru konkursu

Invalīdu un viņu draugu apvienība „Apeirons" sadarbībā ar SIA „Comperio" organizē konkursu "Mēs esam stipri", kura mērķis ir apzināt un popularizēt labās prakses piemērus cilvēku ar invaliditāti integrācijai izglītībā un nodarbinātībā.

 

Ar šo konkursu "Apeirona" valdes priekšsēdētājs Ivars Balodis vēlas godināt tās nevalstiskās organizācijas, cilvēkus, pašvaldības vai valsts institūcijas, kas palīdz cilvēkiem ar invaliditāti atgriezties darba tirgū, integrēties sabiedrībā, iegūt izglītību un jaunas kvalifikācijas iemaņas.

 

Konkursā var piedalīties ikviena juridiska vai fiziska persona, kura pēdējo piecu gadu laikā īstenojusi projektu, sniegusi pakalpojumus vai kā citādāk veicinājusi cilvēku ar invaliditāti integrāciju izglītībā vai nodarbinātībā. Pretendents var pieteikt vairākus labos piemērus. Tos var pieteikt ne tikai paši pretendenti, bet arī jebkurš Latvijas iedzīvotājs. Pieteikumus var iesniegt līdz 16. septembrim.

 

Tie jāiesniedz datorrakstā, aizpildot pieteikuma anketu un labā piemēra anketu, kas atrodama mājas lapā www.tavanakotne.eu. Turpat ir iespējams iepazīties arī ar konkursa nolikumu. Darbus iesūtīt var pa e-pastu: [email protected] vai Cilvēku ar invaliditāti un viņu draugu apvienībā "Apeirons", Kr. Valdemāra ielā 38, Rīgā, LV - 1010.

Novados