Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauniešu biedrība svin jubileju

Aizvadītajā sestdienā Smiltenes pagasta "Kalbakās" 10 gadu jubileju atzīmēja biedrība "Valkas rajona jauniešu veselības kustība".

 

Uz nevalstiskās organizācijas dzimšanas dienu ieradās tās bijušie un tagadējie biedri - jaunieši no biedrības Smiltenes un Valkas grupām, bijusī vadītāja Gundega Matveja un koordinatore Ilze Čepanone.

Viņi kavējās atmiņās par Valkas rajona jauniešu veselības kustības (VRJVK) 10 gadiem, skatījās vairākus savu biedru uzņemtus videomateriālus un sprieda, kā darboties turpmāk, iespējams, piesaistīt speciālistu komandu. Visus šos gadus biedrību atbalstījusi Valkas rajona padome un tās Izglītības pārvalde.

VRJVK popularizē vienaudžiem veselīgu dzīvesveidu.

Novados