Jauno Zemnieku klubs organizē pieredzes apmaiņas braucienu uz Igauniju

Biedrība „Latvijas Jauno Zemnieku klubs" aicina jaunos zemniekus un citus interesentus pieteikties pieredzes apmaiņas braucienam uz Igauniju, kas paredzēts šī gada 15. aprīlī.

Brauciena galvenais mērķis ir apskatīt lielāko lauksaimniecības izstādi Baltijā, kas jau 19. reizi notiks Igaunijas lauksaimniecības galvaspilsētā  Tartu. Bez lauksaimniecības izstādes apskates brauciena programmā paredzēts apmeklēt siltumnīcu kompleksu un mācību fermu.  

 

Šis pieredzes apmaiņas brauciens ir lieliska iespēja iegūt pieredzi un jaunus sadarbības kontaktus Igaunijā, jo līdz šim Jauno Zemnieku klubs bija izveidojis ciešāku sadarbību ar Lietuvas jaunajiem zemniekiem.  

 

Pieteikšanās pieredzes apmaiņas braucienam ir līdz šī gada 8. februārim plkst. 17:00 pa tālruni 26619432 (Ernestīne) vai e-pastu [email protected]. Pieteikumā jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds un dalībnieku skaits, ja tiek pieteikti vairāki cilvēki. Tā kā braucienā tiek plānots doties ar personīgajām automašīnām, pieteikumā jānorāda arī tas vai ir iespēja izmantot savu automašīnu.  

 

Brauciena izmaksas veido ieejas maksa izstādē, kas ir 5 EUR pieaugušajiem, 2,5 EUR studentiem, grupām virs 15 cilvēkiem - 4 EUR. Ceļa izdevumi būs atkarīgi no automašīnu degvielas patēriņa, plānots nobraukt aptuveni 600 km. 

Novados