Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koncertā aicina ziedot. Cer palīdzēt 33 bērniem

Pagājušajā gadā Latvijas Sarkanā Krusta Smiltenes nodaļa rīkoja labdarības koncertu "Balta, balta tava sirds", kurā cilvēkus aicināja ziedot smagi slimiem cilvēkiem un talantīgiem bērniem. Arī šogad cilvēki tiek aicināti ziedot. Palīdzību un atbalstu gaida 33 bērni ar īpašām vajadzībām.

 

Labdarības sarīkojums notiks 14. martā Smiltenes kultūras un sporta centrā. Pasākuma sākums pulksten 17.00. Koncertā uzstāsies Tautas deju ansamblis "Ieviņa" un "Ieviņas" studija, kā arī Smiltenes mūzikas skolas audzēkņi.

 

 

Šis pasākums ir Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Smiltenes nodaļas bijušās vadītājas Ingunas Apsītes izlolots un īstenots. Koncerta mērķis ir cēls - smagi slimiem bērniem par saziedotajiem līdzekļiem dāvāt iespēju uzlabot veselību.

 

Ja cilvēkiem nav iespēja apmeklēt labdarības koncertu 14. martā, viņi savu labo gribu var paust arī, ziedojot LSK Smiltenes nodaļā Dārza ielā 3.

 

LSK Smiltenes nodaļas vadītāja Maruta Vīgante stāsta, ka pērn par saziedotajiem līdzekļiem palīdzēts 16 bērniem. "Tika iegādātas dāvanu kartes aptiekās, lai bērnu vecāki varētu saņemt vitamīnus, uztura bagātinātājus, nepieciešamos bezrecepšu medikamentus un kopšanas piederumus, kas lieti noder viņu bērniem. Dāvanas varējām atļauties tikai nelielās summās, dažiem tikai desmit latu vērtībā. Tomēr arī šī dāvana ģimenēm ir nozīmīga," saka M. Vīgante.

 

Viņa aptaujājot ģimenes ārstus, noskaidrojusi, ka šogad palīdzība būtu nepieciešama 33 dažāda vecuma bērniem. "Vairāki no viņiem dzimuši pagājušajā gadā. Astoņus izdevās atbalstīt pērn, bet 25 palīdzēsim pirmo reizi. Viņi visi ir ar īpašām vajadzībām. Šo bērniņu slimības nepāriet tik viegli un ātri kā iesnas. Dažam ar savu slimību jāsadzīvo visu mūžu," atklāj Smiltenes nodaļas vadītāja.

Pērn četrus gadus vecās meitenītes mamma Inese jutās patīkami pārsteigta, saņemot dāvanu karti no koncertā saziedotajiem līdzekļiem. "Kaut ko tādu nebiju gaidījusi. Priecājos par dāvanu, jo visu pati nevaru atļauties nopirkt. Manai meitai iegādātie vitamīni noderēja," stāsta Inese.

 

Viņa aicina arī šogad cilvēkus būt atsaucīgiem. "Šādi pasākumi ir nepieciešami, jo daudzās ģimenēs aug bērni ar nopietnām veselības problēmām," saka sieviete.

 

Novados