Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkurss par NVO dalību mūzikas un mākslas festivālā POSITIVUS 2009

Rīgas reģiona nevalstisko organizāciju (NVO) resursu centrs (RRRC) izsludina konkursu par NVO dalību mūzikas un mākslas festivālā POSITIVUS 2009. Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas NVO atpazīstamību sabiedrībā.

 

Konkursā ir aicināta piedalīties jebkura Latvijas nevalstiskā organizācija (biedrība, nodibinājums/fonds, neformāla interešu grupa), līdz 2009.gada 6.jūlija plkst. 12:00 elektroniski tiešsaistē iesniedzot NVO pozitīvo ideju pieteikumu (aktivitāšu apraksta anketu).

 

 

 Iesniegtās NVO aktivitāšu idejas tiks vērtētas, ņemot vērā to pozitīvumu, radošumu un atbilstību organizācijas profilam, kā arī atbilstību konkursa formālajiem kritērijiem un festivāla pamatmērķauditorijai.

 

Konkursa galvenā balva ir bezmaksas dalība mūzikas un mākslas festivālā POSITIVUS (dalībnieku ieejas kartes 2 dienām, telšu vietas telšu pilsētiņā).

 

 

Festivāls notiks 2009.gada 17. un 18.jūlijā Salacgrīvā, Zvejnieku parkā. Uzvarētāji ne tikai varēs ar pašu izdomātām, organizētām kreatīvām aktivitātēm uzrunāt vairāk kā 18 000 cilvēkus vienkopus, bet arī bezmaksas baudīt festivāla programmas piedāvātās iespējas.

 

Plašāka informācija par konkursu un festivālu, kā arī konkursa nolikums un e-pieteikuma anketa atrodama http://www.nvo.lv/news.php?id=21&newsid=1292〈=lv

 

Novados