Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labdarības pasākumā “Balta, balta tava sirds” saziedo nepilnus 57 latus

Labdarības koncertā "Balta, balta tava sirds" saziedoti 56 lati un 34 santīmi, kas ir krietni mazāk nekā pērn. Tā ir tikai neliela naudas summa, ko organizatori bija cerējuši iegūt, lai varētu iepriecināt 38 Smiltenes novada bērnu ar īpašām vajadzībām sirsniņas.

Trešo gadu Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Smiltenes nodaļa rīko labdarības koncertu, kurā ikviens var ziedot naudu slimiem bērniem. Vēlāk par saziedotajiem līdzekļiem tiks iegādātas dāvanu kartes (šogad katram bija plānots divdesmit latu apmērā) aptiekā un pasniegtas bērniem.

"Mēs bijām cerējuši un gaidījuši lielāku atbalstu, bet liels paldies tiem labajiem cilvēkiem, kuri apmeklēja pasākumu. Īpaši cieņas apliecinājumi pensionāriem, kuri, neskatoties ne uz ko, pagodināja ar savu klātbūtni uz ziedoja, dažs pat piecus latus. Pateicamies arī Jērcēnu dzejas teātrim, kurš uzstājās bez atlīdzības," saka LSK Smiltenes nodaļas vadītāja.

Lai iepriecinātu bērnus, LSK Smiltenes nodaļa tiem veltīs līdzekļus, ko gada garumā cilvēki saziedojuši Smiltenē, tirdzniecības centrā "Centrs" novietotajā ziedojumu kastē (kopā 243,47 lati), pasākumā iegūtos līdzekļus, kā arī LSK Valkas komitejas kontā ieskaitītos 20 latus.

Taču ar to nepietiek, lai katram veselības problēmu skartajam bērnam sarūpētu dāvanu karti pat desmit latu vērtībā. Tāpēc ikviens labvēlis vēl var palīdzēt, ziedojot LSK ziedojumu kastē, kas novietota tirdzniecības centrā.

Novados