Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labvēļi Smiltenē palīdz sarīkot svētkus

Smiltenes bērnu brīvā laika centra "Ligzdiņa" audzēkņi pavadījuši šo mēnesi svētku noskaņojumā, pateicoties viņu labvēļiem.

 

"Svinējām Lāčplēša dienu un valsts svētkus, dedzinājām svecītes un rīkojām erudīcijas spēles par Latvijas vēsturi. Bija patīkami, ka bērni zināja samērā daudz, jo skolās stāsta un māca par šo tematu," secina "Ligzdiņas" vadītāja Natālija Gailīte.

Lāčplēša dienā priecīgu pārsteigumu "Ligzdiņas" audzēkņiem sagādāja Parka viesnīcas "Brūzis" vadītāja Vaira Štolcere, pasniedzot garšīgu cienastu. Latvijas Republikas dzimšanas dienā bērnus ar savu produkciju - konfektēm "Gotiņa" - cienāja firma "Skrīveru saldumi".

Mārtiņdienu "Ligzdiņas" apmeklētāji svinēja, tērpušies pašu darinātos kostīmos. N. Gailīte atzīst, ka, pateicoties īpašiem ciemiņiem, folkloras kopai "Grodi", šie svētkipalika atmiņā kā ļoti labestīgs, skaists notikums. Bija kopīgas spēles, dziesmas, dejas un mīklu minēšana. "Grodu" mūziķi izrādīja savus instrumentus.

"Liels paldies mūziķiem, jo viņi bez atlīdzības brauca pie bērniem no Rīgas, bet jau pēc dažām stundām atkal kāpa uz "Mazās Ģildes" skatuves Rīgā, lai uzstātos svētku koncertā," pateicas N. Gailīte.

Novados