Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latviešu Lauku sieviešu apvienībai Kurzemes reģionālā diena

22. maijā notiks Latviešu Lauku sieviešu apvienības (LLSA) un Grundtvig partnerības projekta "Radoši vēji pieaugušo izglītībā" Kurzemes reģionālā diena.

Otro reizi šī projekta aktivitātēs iesaistīsies arī LLSA aktīviste Ženija Daudziete, līdzi ņemot pašdarbniekus - Smiltenes pagasta Eiropas deju grupas "Smiltesele" dalībnieces.

"Esam bijušas jau Zemgales reģionālajās dienās. Tās bija iedvesmojošas, jo bez sausām lekcijām varējām iemācīties dažādas interesantas un noderīgas lietas. Arī pašas varējām iepriecināt citus ar priekšnesumiem," stāsta Ž. Daudziete.

Šoreiz Smiltenes novada pārstāves apmeklēs lekciju "Runas māksla" un piedalīsies radošajās darbnīcās. "Tajās mācīsimies veidot konfekšu pušķus, izšūt lentītes un redzēsim, kā uzplaukst ziedi no auduma. Tam jābūt visnotaļ interesanti, jo katrā reģionā sievietēm ir citas metodes, kā darināt skaistas lietas. Pasākumā neizpaliks arī dejošana," teic LLSA aktīviste.

Uz skatuves kāps "Smiltesele". Šajā pasākumā kolektīvam uzticēts mācīt deju soļus citiem.

Novados