Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas lauku sieviešu apvienībai - desmitgade

Sestdien, 14. augustā, Smiltenē, Vidzemes reģionālās dienas ietvaros, notiks Latvijas lauku sieviešu apvienības desmitgadei un Grundvig programmas desmitgadei veltīts pasākums „Es skatos, mācos un mācu".

Pasākums notiks Latvijas lauku sieviešu apvienības (LLSA) un Grundvig partnerības projekta „Radoši vēji pieaugušo izglītībā" ietvaros. Projekta mērķis ir nodrošināt pieaugušos ar jaunu prasmju apguves iespējām, radot labas kvalitātes netradicionālas mācīšanas metodes. Jaunās iemaņas projekta dalībniekiem palīdzēs tikt galā ar mainīgās pasaules izaicinājumiem.

Pulksten 9.00 Smiltenes kultūras un sporta centrā sāksies dalībnieku reģistrācija un ātrās izstādes „Es lepojos ar to ko protu" iekārtošana mazajā zālē. Pasākuma koordinatore Ženija Daudziete informē, ka dalībnieces aicinātas līdzi vest savus rokdarbus. „Mājās izdomājiet un noformējiet savus darbiņu tā, lai tos ātri var piestiprināt! Atcerieties par diegiem un saspraužamajām adatām! Pie darbiem pielieciet zīmītes ar autora vārdiem!" norāda Ž. Daudziete.

Pulksten 10.00 notiks pasākuma atklāšana, uzrunas, apsveikumi, kā arī aktīvāko LLSA Vidzemes zonas sieviešu apbalvošana.

Pulksten 10.30 būs lekcija „Runas māksla". To vadīs Vineta Grigāne. 12.00 paredzēta kafijas pauze. Savukārt pulksten 12.15 atklās radošās darbnīcas - „Audums bez stellēm" un „Lentīšu izšūšana". Radošās darbnīcas norisināsies Smiltenes KSC mazajā zālē. Ž. Daudziete norāda, ka dalībniecēm uz radošo darbnīcu „Lentīšu izšūšana" līdzi jāņem diegs, adata un šķēres. Lentītes varēs nopirkt pie pasniedzējas. Viņa piebilst - ja kādai nebūs materiālu, tos atradīs uz vietas. Katrs dalībnieks varēs piedalīties tikai vienā no radošajām darbnīcām, tādēļ Ž. Daudziete aicina dalībnieces jau laikus apsvērt, kuru no tām viņas izvēlēsies.

14.15 paredzētas pusdienas. Pēc tām no pulksten 15.00 līdz 15.45 norisināsies Smiltenes novada sieviešu un viesu rokdarbu izstādes apskate. No pulksten 15.45 līdz 16.45 būs aktivitāte „Deja vieno", kurā senioru kopa

„Smiltsele" rādīs un mācīs dejas. Savukārt no pulksten 16.45 būs kopīgs gājies uz Eiropas senioru deju kopu sadanci Jāņkalna estrādē.

Pieteikties pasākumam var līdz piektdienai pulksten 16.00, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot 26229318.

Novados