Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mums raksta: pirms skolas sākuma vēl reizi izbaudīja peldi jūrā un sauli 5

20. augustā Bērnu centra „LIGZDIŅA" audzēkņi devās ekskursijā uz Tūjas jūrmalu, lai pirms skolas sākuma vēl reizi izbaudītu peldi jūrā un sauli.

Šis bija otrais brauciens uz jūru šovasar. Jūlija sākumā 10 „LIGZDIŅAS" audzēkņi piedalījās firmas „Latvijas Finieris" rīkotajā 2 dienu vasaras nometnē Abragciemā veltītā meža ekonomiskai un ekoloģiskai nozīmei. Dalībnieki daudz gatavojās, veidojot prezentāciju un uzzinot daudz jaunā dabas aizsardzībā.

Šoreiz uz Tūjas jūrmalu devās 13 Smiltenes bērni un 14 bērni no Valmieras sociālās mājas, kā arī 2 valmierieši ar speciālām vajadzībām. Bērnu centrs „LIGZDIŅA" jau labu laiku draudzējas ar mazajiem valmieriešiem un septembrī Valmieras sociālajā majā Purva ielā 13 sāks darboties Bērnu centra „LIGZDIŅA" filiāle.

20. augusts mūs iepriecināja ar ilgi gaidīto sauli. Pirms došanās uz jūru bērni izpriecājās viesu nama „Mazais Ansis" atrakcijās. Iebraucot Tūjā, kaut gan rīta pusē ūdens jūrā bija auksts, bērni aizrāvās ar smilšu skulptūru veidošanu.

Ap pusdienlaiku devāmies uz viesu namu „Vecmuiža". Paldies „Vecmuiža" saimniekam Gatim Preimanimun viņa darbiniekiem par sirsnīgo sagaidīšanu ar garšīgām pusdienām un iespēju bērniem iesaistīties minigolfa, volejbola un basketbola spēlēs. Pēc pusdienlaika, atgriežoties jūrā, tā mūs sagaidīja daudz siltāk. Izpeldējāmies un pasauļojāmies. Laimīgi un noguruši ekskursijas dalībnieki atgriezās mājās.

Par šo prieka pilno laiku pie jūras Bērnu centrs „LIGZDIŅA" pateicas Aldim un Ivetai Eglīšiem un AS „Virši-A"; Gatim Preimanimun viesu namam „Vecmuiža"; Ingai Liepiņai un veikalam „MAXIMA"; Uldim Gobzemim un SIA „Venda 2", kā arī visiem ziedotājiem, kuri ziedoja līdzekļus labdarības programmai „Siltā sirds".

Komentāri 5

Kuri ir tie bērni,kuri regulāri tiek šajos izbraucienos?Dzirdēju,ka ne vienmēr tie ir maznodrošinātie!

pirms 10 gadiem, 2010.08.23 15:55

Ēriks

Tur notiek dīvainas lietas, kuras ir saprotamas vien pašai N. Gailītei sevi slavēt viņa prot.

pirms 10 gadiem, 2010.08.23 18:42

Zanda

Skaisti prot runāt realitāte ir cita, kas un cik ir šo audzēkņu? Vadītāja nekaunības kalngals.

pirms 10 gadiem, 2010.08.24 07:32

Smilteniete

Beidzot, beidzot kāds arī sāk aizdomāties ...

pirms 10 gadiem, 2010.08.24 16:28

Interese

Kam tiek vākti ziedojumi Smiltenē, vai arī filiālei valmierā?

pirms 10 gadiem, 2010.09.11 08:02

Novados