Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūsu puses iedzīvotāji saziedo 207,22 latus

Bijušā Valkas rajona iedzīvotāji veikalu tīkla „Maxima" izvietotajās ziedojumu kastītēs līdz šim saziedojuši 207,22 latus, tādējādi atbalstot labdarības projektā „Paēdušai Latvijai" iesaistītās Latvijas ģimenes.

„Ir patīkami, ka par spīti sarežģītajai ekonomiskajai situācijai, cilvēki turpina ziedot. Pateicoties Valkas novadā saziedotajiem spēsim palīdzēt trūkumā nonākušajām ģimenēm, kurām līdzcilvēku palīdzība pašlaik ir vienīgā izeja, " saka labdarības portāla Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Valkas novadā pārtikas pakas trūkumā nonākušajām ģimenēm dala biedrība „Atbalsts Valkas ģimenēm".

Lai arī projekta ietvaros kopā ir izdalīti jau vairāk nekā 13 tūkstoši pārtikas paku, ar to ir par maz, lai palīdzētu visām krīzes skartajām ģimenēm.

„Paēdušai Latvijai" 2009.gadā saziedoti 33 472 lati. Savukārt 2010.gadā pavisam saziedoti 125 194 lati, no kuriem 62 012 lati ziedoti, izmantojot labdarības tālruni 90006484, portālā Ziedot.lv - 31 000 lati un „Maxima" veikalu tīklā izvietotajās ziedojumu kastītēs - 32 182 lati.

„Paēdušai Latvijai" vienai ģimenei mēnesī piešķir pārtikas palīdzību 12 kilogramu apjomā, un šajā pakā ietilpst putraimi, grūbas, rīsi, griķi, auzu pārslas, pelēkie zirņi, makaroni, milti, eļļa, gaļas vai zivju konservi, cukurs, sausais piens, sausais buljons, maize un tēja. Vienas šādas pārtikas pakas vērtība ir vidēji 8,5 lati.

Pārtikas banka „Paēdušai Latvijai" ir labdarības portāla Ziedot.lv pārtikas programma krīzes skartām ģimenēm, lai sniegtu atbalstu ikdienas pārtikas nodrošināšanā. Palīdzība galvenokārt domāta bezdarba un ekonomiskās krīzes skartām ģimenēm ar bērniem un krīzes laika bezdarbniekiem, kuriem beidzas bezdarbnieka pabalsts, bet darbs objektīvu iemeslu dēļ nav atrasts.

Ziedot.lv aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju zvanīt pa tālruni 90006488, lai ziedotu vienu latu, atbalstīt projektu „Paēdušai Latvijai," izmantojot „Maxima" veikalu tīklā izvietotās ziedojumu kastītes, kā arī ziedot portālā www.paedusailatvijai.lv, kur iespējams arī atrast plašāku informāciju par projektu. Uzņēmumi aicināti arī ziedot pārtiku.

Novados