Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Neatkarīgās policistu arodbiedrības paziņojums

Neatkarīgā policistu arodbiedrība (NPA) saņēma Administratīvā apgabaltiesas 2010.gada 16.decembra lēmumu, ar kuru Administratīvā apgabaltiesa atzīst, ka dokumenti, kas iesniegti Uzņēmumu reģistrā 2010.gada 22.jūnijā (iesniedza Māris Bērziņš un Harijs Dukurs), ir pieņemti, nepārliecinoties, vai tie atbilst Arodbiedrības statūtiem.

Tiesa atzina, ka Uzņēmuma reģistra Lēmums ir pirmšķietami prettiesisks un tas neatbilst likumā „Par Latvijas Republikas uzņēmumu reģistru" izvirzītajam Uzņēmumu reģistra darbības mērķim nodrošināt normatīvajos aktos noteikto ziņu (par reģistrētajiem tiesību subjektiem un juridiskajiem faktiem) publisku ticamību.    Administratīvā  apgabaltiesa uzlika par pienākumu Uzņēmumu reģistram

  1. izdarīt arodbiedrību reģistrā šādus ierakstus: Juridiskā adrese Rīga, Brīvības iela 82-6;
  2. Izslēgt ziņas par šādām amatpersonām:

   Bērziņš Māris, priekšsēdētājs ar paraksta tiesībām;

   Dukurs Harijs, priekšsēdētāja vietnieks;

  1. Izdarīt ierakstu par šādām amatpersonām:

   Augustāns Armands, valdes priekšsēdētājs ar paraksta tiesībām;

   Lācis Zintis, valdes loceklis; Melnalksnis Andrejs, valdes loceklis; Metlāns Imants, valdes loceklis; Muižzemnieks Ivars, valdes loceklis. Lēmums nav pārsūdzams un stājas spēkā no tā pieņemšanas dienas.

Novados